17 сесїя 07 скликання порядок денний

 

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вінницького району Вінницької області

 

 

 

П Р О Т О К О Л

02.06.2017 року              17 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

 

Всього  обрано депутатів – 26 чоловік.

 Присутніх на сесії – 19 чоловік.

                      

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

 

 1. Про встановлення місцевих податків на території Вінницько-Хутірської сільської ради на 2018 рік.
 2. Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради податку на нерухоме мано, відмінне від земельної ділянки, та затвердження Порядку його справляння на 2018 рік.
 3. Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради податку на землю та затвердження Порядку його справляння на 2018 рік.
 4. Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради транспортного податку та затвердження Порядку його справляння на 2018 рік.
 5. Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради ставок єдиного податку та затвердження Порядку його справляння на 2018 рік.
 6. Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради Туристичного збору та затвердження Порядку його справляння на 2018 рік.
 7. Про затвердження тарифів на вивезення 1 м.куб. твердих побутових відходів на території Вінницько-Хутірської сільської ради ФОП Куликом М.В.
 8. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.
 9. Про надання матеріальної допомоги жителям села.
 10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по розподілу та зміні цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на дві, у зв’язку із зменшенням санітарної зони вулиці Немирівське шосе.
 11. Про надання дозволу гр. Велічко А.В. та гр. Дороженко А.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Б.Хмельницького, 35.
 12. Про надання дозволу гр. Крулік Л.Я. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченко, 40.
 13. Про надання дозволу гр. Петлінському К.Б. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного, 53.
 14. Про надання дозволу гр. Чухрій Л.Г. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ювілейна, 55.
 15. Про надання дозволу гр. Гайдаш С.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Покришкіна, б/н.
 16. Про надання дозволу гр. Гайдаш С.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності, 45.
 17. Про надання дозволу гр. Цопі С.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. М.Зарудного, 11.
 18. Про надання дозволу гр. Щербацькому Б.Д. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Б.Хмельницького, 116.
 19. Про надання дозволу гр. Журбицькій  А.К. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 1-му пров. В.Івасюка, 4-А.
 20. Про надання дозволу гр. Краснопольському В.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Кайдачиха, 28.
 21. Про надання дозволу гр. Цопі В.Т. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. В.Івасюка, 62.
 22. Про надання дозволу гр. Ясінському А.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного, 50.
 23. Про надання дозволу гр. Климчуку Б.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 3-ий пров. Український, 1.
 24. Про надання дозволу гр. Вижановій Т.Н. та гр. Вижановій Н.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б.Хмельницького, 89.
 25. Про надання дозволу гр. Іовлевій Л.З. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж для надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. В.Івасюка, 71.
 26. Про скасування рішення 03 сесії 07 скликання від 11.12.2015 року «Про надання дозволу гр. Григорчуку М.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори»
 27. Про надання дозволу гр. Григорчуку А.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сонячна, 10.
 28. Про скасування рішення 03 сесії 07 скликання від 11.12.2015 року «Про надання дозволу гр. Григорчуку А.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори»
 29. Про надання дозволу гр. Григорчуку М.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Зелена, 9-Б.
 30. Про надання дозволу гр. Сольському І.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. В.Івасюка, 9-Б.
 31. Про надання дозволу гр. Кучер М.Д. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного, 103-А.
 32. Про надання дозволу гр. Чорній Л.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ватутіна, 151-А.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Іванюк М.Т. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Жовтнева, 54.
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Федорчук І.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Покришкіна, 63.
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Матейщук А.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Українська, 15-Б.
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лягушеву В.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Сагайдачного, 32-А.
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гудзь Н.П. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Сагайдачного, 25-Б.
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Халілову В.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Покришкіна, 77.
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Персуну Ю.В. земельної ділянки приватної власності по вул. Грушевського, б/н, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд».
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Ящишину С.М. земельної ділянки приватної власності по вул. Незалежності, б/н, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд».
 41. Про внесення змін в рішення 14 сесії 07 скликання від 23.12.2016 року «Про надання дозволу гр. Карпуші М.Г. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна, 43».
 42. Про внесення змін в рішення 15 сесії 07 скликання від 16.02.2017 року «Про надання дозволу гр. Зачесі С.В. та гр. Рябоконь О.В. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Затишна, 1.
 43. Про внесення змін в рішення 13 сесії 07 скликання  від 30.11.2016 року « Про надання дозволу гр. Шліхті Г.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного, 33/2»
 44. Про розірвання договору оренди земельної ділянки  з гр. Голюш Н.М. та        гр. Король З.М.  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, по вул. Гагаріна, 73.
 45. Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.12.1993р. гр. Пилипенку Л.В.
 46. Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.12.1993р. гр. Дзюбенку О.Є.
 47. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки  та погодження  викупу земельної ділянки для влаштування виробничо-торгівельного комплексу ПП «ЛІС і К» по вул. Котляревського, 61.
 48. Про розгляд заяви гр. Шаповала О.О. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.
 49. Про розгляд заяви гр. Лавренюка Ю.М. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.
 50. Про надання дозволу гр. Геталюк К.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності, 135.
 51. Про надання дозволу гр. Геталюк К.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Садова.
 52. Про надання щорічної відпустки секретарю Вінницько-Хутірської сільської ради, Мришук Г.Ф.

 

 

 

 

 

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж