18 сесія 07 скликання порядок денний

 

 

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вінницького району Вінницької області

 

 

 

П Р О Т О К О Л

06.07.2017 року              18 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

 

Всього  обрано депутатів – 26 чоловік.

 Присутніх на сесії – 19 чоловік.

                      

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

 

 1. Про розгляд пропозиції селищного голови Вороновицької ОТГ щодо добровільного приєднання Вінницько-Хутірської територіальної громади до Вороновицької об’єднаної територіальної громади.
 2. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.
 3. Про надання матеріальної допомоги жителям села.
 4. Про надання дозволу гр. Галковській Т.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Жовтнева, 56.
 5. Про надання дозволу гр. Мельничук Т.В. та Науменко О.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Кайдачиха, 13.
 6. Про надання дозволу гр. Голюш Н.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Гагаріна, 73.
 7. Про надання дозволу гр. Лапі О.П. та Лапі Ю.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ювілейна, 27.
 8. Про надання дозволу гр. Покладу В.Ф. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. М.Зарудного, б/н.
 9. Про надання дозволу гр. Покладу В.Ф. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Солов’їна, 36.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Воронкович К.С. для ведення особистого селянського господарства по вул. Кайдачиха, б/н.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Воронкович К.С. для ведення особистого селянського господарства по вул. Кар'єрна, б/н.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Воронкович К.С. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Кайдачиха, 7.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гавришу Ю.В. для ведення особистого селянського господарства по вул. Журавлина, б/н.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шамрай К.Г. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Калинова, 46.
 15.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шаталюк Л.Д. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна, 120-А.
 16.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Василець А.О. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності, 116.
 17.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Склонному В.У. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Немирівська,43.
 18.  Про надання дозволу гр. Мельніченку М.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Дружби народів, 28.
 19.  Про внесення змін в рішення 17 сесії 07 скликання від 02.06.2017 року «Про надання дозволу гр. Іовлевій Л.З. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. В.Івасюка, 71»
 20.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведеннягр. Ковтонюку В.А. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на : «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по 3-му пров. Озерний, б/н.
 21.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведеннягр. Іванюку В.М. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на : «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по              вул. Українська, б/н.
 22.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведеннягр. Іванюку В.М. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на : для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по              вул. Українська, б/н.
 23.  Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі у постійне користування земельної ділянки Релігійній громаді парафії Покрови Пресвятої Богородиці с. Вінницькі Хутори Вінницького району Вінницької Єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, для будівництва і обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул. Ватутіна б/н в с. Вінницькі Хутори Вінницького району Вінницької області.
 24.  Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.12.1993р. гр. Вітрук Г.Ф. щодо цільового призначення земельної ділянки.
 25.  Про розгляд заяви гр. Конопліцького О.А. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.
 26.  Про розгляд заяви гр. Луцкова В.А. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.
 27. Про обрання нового члена громадського формування самооборони (охорони громадського порядку) гр. Максименко О.А.
 28. Про внесення змін до рішення 14 сесії 07 скликання від 23.12.2016 року «Про сільський бюджет на 2017 рік».
 29. Про внесення змін до структури апарату сільської ради та її виконавчого комітету на 2017 рік.
 30. Про передачу субвенції на проведення видатків місцевих бюджетів.
 31. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вінницько-Хутірської територіальної громади на 2017 рік.
 32. Про внесення змін до Програми культурно-просвітницької діяльності та дозвілля на 2017 рік.
 33. Про передачу субвенції з місцевого бюджету державному бюджету.
 34. Про затвердження «Правоохоронної програми на 2017-2018 роки».
 35. Про надбавку за вислугу років сільському голові та секретарю сільської ради.
 36. Про надбавку за інтенсивність та високі досягнення в праці сільському голові та секретарю сільської ради.
 37. Про преміювання сільського голови та секретаря сільської ради.
 38. Про надання щорічної відпустки сільському голові Вінницько-Хутірської сільської ради, Кравченко В.В.
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж