19 сесія 07 скликання порядок денний

 

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вінницького району Вінницької області

 

 

 

П Р О Т О К О Л

18.08.2017 року              19 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

 

Всього  обрано депутатів – 26 чоловік.

 Присутніх на сесії – 15 чоловік.

                      

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

 

1. Про внесення змін до рішення 14 сесії 07 скликання від 23.12.2016 року «Про сільський бюджет на 2017рік».

2. Про затвердження Програми підтримки Збройних сил України, інших військових формувань України на 2017 - 2018 роки.

3. Про передачу субвенції з місцевого бюджету державному бюджету.

4. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

5.Про надання матеріальної допомоги жителям села.

6. Про надання дозволу гр. Білоус Т.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності, 34.

7. Про надання дозволу гр. Сичу Б.П. та Цопі М.Б. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Набережна, 21.

8. Про надання дозволу гр. Дахновському В.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б.Хмельницького, 52.

9. Про надання дозволу гр. Панчук Т.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Жовтнева, 39.

10. Про надання дозволу гр. Пахнюща С.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна, б/н.

11. Про надання дозволу гр. Баштовій Н.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Суворова.

12. Про надання дозволу гр. Сичу О.Б. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по  вул. Набережна , б/н.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шкураку М.С. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по пров. Вишневий, 21.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бабій О.П. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Суворова, б/н.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Журбицькій А.К.для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по 1-ий пров. В.Івасюка, 4-А.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Краснопольському В.І.  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Кайдачиха, 28.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Петлінському К.Б. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Сагайдачного, 53.

18. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зачесі С.В. та Рябоконь О.В.  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Затишна, 1.

19. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кривешко В.І. та Кривешко С.А. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Незалежності, 159.

20. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Копитко І.С. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по 2-му пров. Сагайдачного, 32/2.

21. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сторчак С.В. та Сторчак А.О.  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул.8-го Березня, 5.

22. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Буга Н.Є. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Жолонко, 30.

 

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Гудзенко П.І. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» по вул. Немирівське шосе, б/н.

24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведеннягр. Григор'євій Т.А. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з  «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по  вул. Грушевського, 58.

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Остапюку С.І. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з  «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» по вул. Немирівське шосе, б/н.

26. Про припинення рішення 14 сесії 06 скликання від 20.07.2012 року «Про затвердження технічної документації та надання в оренду земельної ділянки гр. Іовлевій Л.З.».

27. Про внесення змін в рішення 11 сесії 07 скликання від 16.08.2016 року «Про надання дозволу гр. Шаталюк К.О. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Терешкової, 19 та для ведення особистого селянського господарства по вул. Терешкової, б/н».

28. Про внесення змін в рішення 08 сесії 07 скликання від 27.05.2016 року «Про надання дозволу гр. Пеньковій Н.С. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. І.Франко, 10»

29. Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.12.1993р. гр. Рабчуку В.В. щодо цільового призначення земельної ділянки. 

30. Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.12.1993р. гр. Кетову В.С. щодо цільового призначення земельної ділянки.

31. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії  від 16 серпня  2017 року «Про затвердження акту погодження меж земельної ділянки гр. Безрученко Л.П.»

32. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії  від 16 серпня  2017 року «Про затвердження акту погодження меж земельної ділянки гр. Цопі С.А.»

33. Про розгляд заяви гр. Агатій Я.В. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

34. Про розгляд заяви гр. Слободянюка О.О. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

35. Про розгляд заяви гр. Покотило В.В. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

36. Про розгляд заяви гр. Качалки М.В. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

37. Про розгляд заяви гр. Марчука М.С. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

38. Про розгляд заяви гр. Карпенко О.М. щодо виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Вінницько-Хутірської сільської ради.

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж