20 сесія порядок денний

 

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вінницького району Вінницької області

П Р О Т О К О Л

02.10.2017 року              20 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

Всього  обрано депутатів – 26 чоловік.

 Присутніх на сесії – 20 чоловік.

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до рішення 14 сесії 07 скликання від 23.12.2016 року «Про сільський бюджет на 2017рік».

2. Про передачу субвенції на проведення видатків місцевих бюджетів.

3. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

4. Про надання матеріальної допомоги жителям села.

5. Про надання дозволу гр. Кревській Г.Г. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Зелена, 42.

6. Про надання дозволу гр. Александровій І.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Гагаріна, 46-А.

7. Про надання дозволу гр. Коваль Т.Ф. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Жовтнева, 37.

8. Про надання дозволу гр. Шліхті Л.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного, 33.

9. Про надання дозволу гр. Войцуцькій Н.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Зелена, 9-А.

10. Про надання дозволу гр. Ковальчуку Л.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Кайдачиха, б/н.

11. Про надання дозволу гр. Ковальчуку Л.В. та гр. Ковальчук І.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Кайдачиха, 15.

12. Про скасування рішення 18 сесії 07 скликання від 06 липня 2017 року «Про надання дозволу гр. Мельніченку М.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Дружби народів, 28»

13. Про надання дозволу гр. Мельніченку М.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Дружби народів, 28.

14. Про надання дозволу гр. Заїченко О.П., гр. Заїченко І.П. та гр. Заїченко В.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Я.Мудрого, 6.

15. Про надання дозволу гр. Гавриш С.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Журавлина, б/н.

16. Про надання дозволу гр. Слободянюку О.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності, 133.

17. Про надання дозволу гр. Кичак І.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 1-му пров. В.Івасюка, б/н.

18. Про надання дозволу гр. Кальковець Г.В. та гр. Котельницькому М.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по пров. Набережний, 9.

19. Про надання дозволу гр. Балтак А.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Зелена, 60.

20. Про надання дозволу гр. Пророк Г.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Покришкіна, б/н.

21. Про надання дозволу гр. Соколенко Л.Г. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Жовтнева, 74.

22. Про надання дозволу гр. Зеленько О.О. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б.Хмельницького, 125.

23. Про надання дозволу ПП АФ “Лани  Поділля» на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для комерційного використання по вул. Незалежності, 2.

24. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Карпуші М.Г. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Покришкіна, 43.

25. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Карпуші М.Г. для ведення особистого селянського господарства по вул. Кайдачиха, б/н.

26. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Копитко Л.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. В.Івасюка, 73.

27. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Голюш Н.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Гагаріна, 73.

28. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гаязетдінову Р.Ю. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Жолонко, 41.

29. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Крулік Л.Я. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Шевченко, 40.

30. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пеньковій Н.С. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. І.Франка, 10.

31. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Болтак О.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Зелена, 11.

32. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ткаченку А.С. та гр. Ткаченко Г.П. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Ватутіна, 151.

33. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сізову В.Б. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Мічуріна, 34.

34. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сичу П.С., гр. Сич Л.С. ,             гр. Слюсар Н.М. та гр. Гончаренко Т.П. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Матієнко, 2.

35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Карбівському Ю.Ю. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по  вул. Ватутіна, 5.

36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Кузнєцовій Н.С. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по вул. Грушевського.

37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведеннягр. Педоренко А.В. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по вул. Озерна, 12/3.

38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Баторі К.О. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» на : «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» по вул. Немирівське шосе, б/н»

39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Новіцькому В.С. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на : «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» по вул. Немирівське шосе, б/н».

40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведеннягр. Колісник В.Є. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по вул. Кайдачиха.

41. Про внесення змін в рішення 18 сесії 07 скликання від 06.07.2017 року «Про надання дозволу гр. Галковській Т.В. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Жовтнева, 56»

42. Про погодження КП «Вінницько-Хутірське» розірвання договору суборенди землі від 02.08.2016 року щодо користування ТОВ «АДВАЙС ПЛЮС» земельною ділянкою площею 1,9463 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Немирівське шосе, у зв’язку із розподілом вищевказаної земельної ділянки на дві та зменшенням санітарної зони вулиці Немирівське шосе.

43. Про розірвання договору оренди з КП «Вінницько-Хутірське» від 19.05.2016 року земельної ділянки комунальної власності площею 1,9463 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Немирівське шосе, у зв’язку із розподілом вищевказаної земельної ділянки на дві та зменшенням санітарної зони вулиці Немирівське шосе.

44. Про затвердження КП «Вінницько-Хутірське» технічної документації із землеустрою по розподілу земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» в межах села Вінницькі Хутори Вінницького району Вінницької області  по вул. Немирівське шосе.

45. Про внесення змін в рішення 13 сесії 07 скликання від 30.11.2016 року «Про надання дозволу ТОВ «АДВАЙС ПЛЮС» на розробку робочого проекту землеустрою щодо зняття, збереження та використання родючого шару грунту на площі 7,0149 рілля, з метою поліпшення малопродуктивних угідь знятим родючим шаром грунту»

46. Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.12.1993р. гр. Шейко Н.М. щодо цільового призначення земельної ділянки. 

47.  Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.12.1993р. гр. Шейко І.Я. щодо цільового призначення земельної ділянки. 

48. Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.12.1993р. гр. Юрчику М.Г. щодо цільового призначення земельної ділянки.

49. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії  від 28 вересня  2017 року «Про затвердження акту погодження меж земельної ділянки гр. Безрученко Л.П.»

50. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії  від 28 вересня  2017 року «Про затвердження акту погодження меж земельної ділянки гр. Геталюк К.І.»

51. Про розгляд звернення ПАТ «Укртелеком» щодо виділення земельної ділянки для розміщення обладнання контейнера цифрової телефонної станції (МАФ) по вул. Матієнко.

52. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Затишна, 1 в с. Вінницькі Хутори Вінницького району Вінницької області.

53. Про розгляд звернення голови громадської організації садівничого масиву «Вінницькі Хутори – 2» гр. Опушко А.С. щодо погодження викопіювання земельних ділянок для індивідуального садівництва за межами населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

54. Про надання дозволу гр. Баштовій Н.В.  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства по вул. Суворова.

55. Про розгляд звернення гр. Горовенко О.В. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Леонтовича.

56. Про розгляд заяви гр. Панчука С.І. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

57. Про розгляд заяви гр. Нємова С.Г. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

58. Про розгляд заяви гр. Кирильчука Б.В. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

59. Про розгляд заяви гр. Москалюка О.В. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

60. Про розгляд заяви гр. Кучевського В.С. щодо виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту                 с. Вінницькі Хутори.

61. Про розгляд заяви гр. Ніколайчука Д.С. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

62. Про розгляд заяви гр. Гуліватого Д.П. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

63. Про розгляд заяви гр. Каплун М.В. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

64. Про розгляд заяви гр. Свізінського Р.М. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

65. Про розгляд заяви гр. Свізінської Г.М. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

66. Про обрання  нового члена громадського формування самооборони (охорони громадського порядку) гр. Білана В.В.

67. Про обрання  нового члена громадського формування самооборони (охорони громадського порядку) гр. Гладюка О.К.

68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведеннягр. Захаревич О.В. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» на: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» по вул. Немирівське шосе, б/н.

69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведеннягр. Захаревич О.В. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» на: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» по вул. Немирівське шосе, б/н.

70. Про надання дозволу обслуговуючому кооперативу «Гаражний кооператив «Доброволець»» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,50 га для колективного гаражного будівництва по вул. Леонтовича в с. Вінницькі Хутори Вінницького району Вінницької області.

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж