21 сесія 07 скликання порядок денний

 

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вінницького району Вінницької області

 

 

П Р О Т О К О Л

01.11.2017 року              21 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

Всього  обрано депутатів – 26 чоловік.

 Присутніх на сесії – 21 чоловік.

                      

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1.                 Про внесення змін до рішення 14 сесії 07 скликання від 23.12.2016 року «Про сільський бюджет на 2017рік».

2.                 Про надання матеріальної допомоги жителям села.

3.                 Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

4.                 Про внесення змін в рішення 10 сесії 07 скликання від 01.07.2016 року «Про впровадження електронної системи закупівель виконавчими органами, закладами, підприємствами, установами та організаціями комунальної власності Вінницько-Хутірської сільської ради та затвердження Положення».

5.                 Про надання дозволу сільському голові на укладення договору встановлення земельного сервітуту з ТОВ «МЕДІКОР» на земельну ділянку по вул. Немирівське шосе.

6.                 Про надання дозволу гр. Фабрицію І.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна, 138.

7.                 Про надання дозволу гр. Слободянюк Л.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Тичини, 1.

8.                 Про надання дозволу гр. Солонина Л.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Набережна, 14-А.

9.                 Про надання дозволу гр. Гріневич Л.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності, б/н.

10.            Про надання дозволу гр. Кривешку В.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Журавлина, б/н.

11.            Про скасування рішення 03 сесія 07 скликання від 11.12.2015 року «Про надання дозволу гр. Сімашко Я.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вулю Абрикосова, б/н.»

12.            Про надання дозволу гр. Сімашку Я.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Абрикосова, б/н.

13.            Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравченко Т.В. та гр. Прищаку Ю.В., надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ювілейна, 33-А та встановлення орендної плати за неї.

14.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стрільчук Ю.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Набережна, 36-А.

15.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Панасюк Л.П. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по 3-му пров. Шевченко, 54-А.

16.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Цопі С.А. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. М.Зарудного, 11.

17.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Демчук І.В. та гр. Шмагаловій О.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Ватутіна, 95.

18.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Грубій Т.Г та гр. Грубому В.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Б.Хмельницького,56.

19.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Панчук Т.С. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Жовтнева, 39.

20.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Покладу В.Ф. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Солов’їна, 36.

21.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Покладу В.Ф. для ведення особистого селянського господарства по вул. М.Зарудного, б/н.

22.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Степчук Л.С. для ведення особистого селянського господарства по вул. Кар’єрна, б/н.

23.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шаталюк К.О. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. В.Терешкової, 19.

24.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шаталюк К.О. для ведення особистого селянського господарства по вул. В.Терешкової, б/н.

25.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сольському І.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. В.Івасюка, 9-Б.

26.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Петрук Г.Ф., гр. Петруку О.В. та гр. Петрук В.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Покришкіна, 138-А.

27.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Петруку О.В. для ведення особистого селянського господарства по вул. Покришкіна, б/н.

28.            Про внесення змін в рішення 12 сесії 06 скликання від 03.04.2012 року в частині площі земельної ділянки та затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) (внесення змін метричних даних) гр. Бучко В.В. та гр. Данченко О.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. В.Івасюка, 62-А.

29.            Про скасування рішення 31 сесії 06 скликання від 15 серпня 2014 року «Про надання дозволу гр. Скакун Л.М. на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори».

30.            Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.12.1993 року гр. Еннс О.В. щодо цільового призначення земельної ділянки.

31.            Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.12.1993 року гр. Еннс В.Г. щодо цільового призначення земельної ділянки.

32.            Про надання в оренду КП «Вінницько-Хутірське» земельної ділянки комунальної власності площею 1,0177 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори по вул. Немирівське шосе, та встановлення орендної плати за неї.

33.            Про погодження КП «Вінницько-Хутірське» щодо надання в суборенду ТОВ «АДВАЙС ПЛЮС» земельної ділянки площею 1,0177 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори по вул. Немирівське шосе, та встановлення плати за суборенду.

34.            Про надання в оренду КП «Вінницько-Хутірське» земельної ділянки комунальної власності площею 0,9286 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори по вул. Немирівське шосе, та встановлення орендної плати за неї.

35.            Про погодження КП «Вінницько-Хутірське» щодо надання в суборенду ТОВ «АДВАЙС ПЛЮС» земельної ділянки площею 0,9286 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори по вул. Немирівське шосе, та встановлення плати за суборенду.

36.            Про надання дозволу КП «Вінницько-Хутірське» на виготовлення проекту землеустрою на зміну цільового призначення земельної ділянки комунальної власності з «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на «для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку» в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори по вул. Немирівське шосе.

37.            Про надання дозволу КП «Вінницько-Хутірське» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у комунальну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Вінницькі Хутори по вул. Незалежності.

38.            Про надання дозволу КП «Вінницько-Хутірське» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у комунальну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Вінницькі Хутори по вул. Немирівське шосе.

39.            Про надання дозволу гр. Броварник П.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по   вул. Сагайдачного, б/н.

40.            Про надання дозволу гр. Баштовій Н.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Суворова, б/н.

41.            Про розгляд заяви гр. Шамрай М.О. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

42.            Про розгляд заяви гр. Шульдик З.С. щодо виділення земельної ділянки для ведення садівництва по вул. Кайдачиха.

43.            Про розгляд заяви гр. Швеця В.В. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

44.            Про розгляд заяви гр. Качалки М.В. щодо виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту                 с. Вінницькі Хутори.

45.            Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Бузкова: від перехрестя з вул. Незалежності до будинку №24 в с. Вінницькі Хутори Вінницького району Вінницької області

46.            Про надання матеріальної допомоги на соціально-побутові потреби сільському голові та секретарю сільської ради.

47.            Про надання щорічної відпустки сільському голові Вінницько-Хутірської сільської ради, Кравченко В.В.

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж