22 сесія порядок денний

/upload/files/Vinkhutori/%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%8F%D0%B4%D0%BE%D0%BA%20%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D0%B9%2022%20%D1%81%D0%B5%D1%81%D1%96%D1%8F%2007%20%D1%81%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F.doc

 

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вінницького району Вінницької області

 

 

П Р О Т О К О Л

01.12.2017 року              22 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

Всього  обрано депутатів – 26 чоловік.

 Присутніх на сесії – 18 чоловік.

                      

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1.                Про внесення змін до рішення 14 сесії 07 скликання від 23.12.2016 року «Про сільський бюджет на 2017рік».

2.                Про надання матеріальної допомоги жителям села.

3.                Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

4.                Про надання дозволу гр. Шевчук А.О та  гр. Бовсун П.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ватутіна, 101.

5.                Про надання дозволу гр. Даценко О.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ватутіна, 68.

6.                Про надання дозволу гр. Дахновському В.К. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Першотравнева, 45-А.

7.                Про надання дозволу гр. Липко Ж.С. та гр. Симчук Т.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Терешкової, 6.

8.                Про надання дозволу гр. Липко М.С.  на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коцюбинського, б/н.

9.                Про скасування рішення 20 сесії 07 скликання від 02.10.2017 року «Про надання дозволу гр. Александровій І.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Гагаріна, 46-А».

10.           Про надання дозволу гр. Александровій І.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Гагаріна,42-А.

11.           Про надання дозволу гр. Александровій І.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Гагаріна,42-Б.

12.           Про надання дозволу гр. Шевчук А.О. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Пушкіна, б/н.

13.           Про надання дозволу гр. Малюга В.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Березова, 15.

14.           Про надання дозволу гр. Патик В.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Набережна, 60-А.

15.           Про надання дозволу гр. Зінько Т.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж та надання в оренду земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності, 18.

16.           Про надання дозволу гр. Липко О.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коцюбинського, б/н.

17.           Про надання дозволу гр. Липко С.О. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коцюбинського, 32-А.

18.           Про надання дозволу гр. Приймачук С.В. та гр. Приймачук Р.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Я.Мудрого, 29.

19.           Про надання дозволу гр. Головач Л.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Журавлина, б/н.

20.           Про надання дозволу гр. Туз Я.І., гр. Туз Н.В. та гр. Головач Л.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 2-му пров. Сагайдачного, 17

21.           Про надання дозволу гр. Лягушевій О.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного, 32-А.

22.           Про надання дозволу гр. Ковальчук Л.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по 1-му пров. Ватутіна, б/н.

23.           Про надання дозволу гр. Квасницькій Т.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного, б/н.

24.           Про скасування рішення 07 сесії 05 скликання від 17.01.2007 року «Про приватизацію земельної ділянки гр. Кукліною Л.М.»

25.           Про надання дозволу гр. Кукліній Н.М., Скорбун С.М. та гр. Сніцар А.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Покришкіна, б/н.

26.           Про внесення змін в рішення 21 сесії 07 скликання від 01.11.2017 року «Про надання дозволу КП «Вінницько-Хутірське» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у комунальну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Вінницькі Хутори по вул. Немирівське шосе».

27.           Про надання дозволу СТ «КООПБІЗНЕС» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Незалежності, 96-А.

28.           Про надання дозволу СТ «КООПБІЗНЕС» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Незалежності, б/н.

29.           Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сичу Б.П. та гр. Цопі М.Б. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Набережна, 21.

30.           Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сичу О.Б. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по             вул. Набережна, б/н.

31.           Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ткачуку А.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по             вул. Мічуріна, 5.

32.           Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кичаку І.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по 1-му пров. В.Івасюка, б/н.

33.           Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шліхті Л.М.  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по            вул. Сагайдачного, 33.

34.           Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо поділу  земельної ділянки  на дві гр. Голюш Н.М.  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Гагаріна, 73.

35.           Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Оченашко Л.В. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по  2-му пров. Озерний, б/н.

36.           Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення                                 гр. Масановській Т.М.  земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по  2-му пров. Озерний, б/н.

37.           Про внесення змін в рішення 16 сесії 05 скликання від 19.09.2008 року «Про приватизацію земельної ділянки гр. Невзоровою Т.О.» в частині площі та адреси земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по 2-му пров. Вишневий, б/н.

38.           Про внесення змін в рішення 20 сесії 07 скликання від 02 жовтня 2017 року «Про надання дозволу ПП АФ “Лани  Поділля» на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для комерційного використання по вул. Незалежності, 2»

39.           Про погодження  надання у власність гр. Костюку М.Г. земельної ділянки для

індивідуального садівництва за межами населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

40.           Про погодження  надання у власність гр. Андрієнко О.Т. земельної ділянки для індивідуального садівництва за межами населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

41.           Про обрання нового члена громадського формування самооборони (охорони громадського порядку) гр. Вигловського Я.М.

42.           Про розгляд заяви гр. Гнатюка А.С. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

43.           Про розгляд заяви гр. Скорбуна Г.О. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

44.           Про преміювання сільського голови та секретаря сільської ради.

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж