23 сесія 07 скликання порядок денний

 

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вінницького району Вінницької області

П Р О Т О К О Л

22.12.2017 року              23 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

Всього  обрано депутатів – 26 чоловік.

 Присутніх на сесії – 19 чоловік.

                      

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

Запрошені: члени виконкому – О.П.Гаврилюк, А.А.Шевченко,

                     депутат Вінницької обласної ради – С.С.Кривешко.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.                Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вінницько-Хутірської територіальної громади на 2018 рік.

2.                Про затвердження Програми «Благоустрій міст, сіл, селищ» на 2018 рік та Паспорта до неї.

3.                Про затвердження Програми «Фінансова підтримка фізкультурно-спортивного руху» на 2018 рік та Паспорта до неї.

4.                Про затвердження Програми «Інші видатки на соціальний захист населення» на 2018 рік та Паспорта до неї.

5.                Про затвердження Програми «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території» на 2018 рік та Паспорта до неї.

6.                Про затвердження Програми «Реалізація інвестиційних проектів» на 2018 рік та Паспорта до неї.

7.                Про затвердження Програми «Розробка схем та проектних рішень масового застосування» на 2018 рік та Паспорта до неї.

8.                Про затвердження Програми «Проведення заходів із землеустрою» на 2018 рік та Паспорта до неї.

9.                Про затвердження Програми «Утримання та розвиток інфраструктури автомобільних доріг» на 2018 рік та Паспорта до неї.

10.           Про затвердження Програми «Інші видатки» на 2018 рік та Паспорта до неї.

11.           Про затвердження Програми «Інші культурно-освітні заклади та заходи» на 2018 рік та Паспорта до неї.

12.           Про затвердження Програми «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення ), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» на 2018 рік та Паспорта до неї.

13.           Про створення цільового фонду територіальної громади с. Вінницькі Хутори на 2018 рік та затвердження Положення.

14.           Про затвердження структури апарату сільської ради та її виконавчого комітету на 2018 рік.

15.           Про затвердження Положення про преміювання працівників виконавчого апарату сільської ради.

16.           Про надбавку за вислугу років сільському голові та секретарю.

17.           Про надбавку за інтенсивність та високі досягнення в праці сільському голові та секретарю.

18.           Про преміювання сільського голови та секретаря.

19.           Про сільський бюджет на 2018 рік.

20.           Про встановлення пільг по сплаті земельного податку на 2018 рік Вінницько-Хутірській сільській раді.

21.           Про затвердження Програми зайнятості Вінницько-Хутірської територіальної громади на 2018 рік.

22.           Про затвердження Плану діяльності Вінницько-Хутірської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

23.           Про затвердження Плану-графіку здійснення відстеження результативності діючих регуляторних актів на 2018 рік у Вінницько-Хутірській сільській раді.

24.           Про надання матеріальної допомоги жителям села.

25.           Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

26.           Про надання дозволу гр. Островському М.О.  на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Зелена, 33.

27.           Про надання дозволу гр. Дереза Н.Г.,  гр. Граб Г.Г., Підгаєвському М.Г. Бучок О.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Я.Мудрого, 71.

28.           Про надання дозволу гр. Іващук О.П.  на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна, 34.

29.           Про надання дозволу гр. Бойко С.М.  на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж та передачі в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченко, 32.

30.           Про надання дозволу гр. Грущенко В.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності, 88.

31.           Про надання дозволу гр. Грущенко О.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності, 60.

32.           Про надання дозволу гр. Бондар О.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ватутіна, 42.

33.           Про надання дозволу гр. Кривешку А.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Журавлина, б/н.

34.           Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Соколенко Л.Г. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Жовтнева, 74.

35.           Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Коваль Т.Ф. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по             вул. Жовтнева, 37.

36.           Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шумській І.Д. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по             вул. Сагайдачного, 134.

37.           Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мельніченко М.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Дружби народів, 28.

38.           Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Ковалю В.В. земельних ділянок приватної власності, цільове призначення яких змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» по  вул. Немирівське шосе.

39.           Про внесення змін в рішення 08 сесії 05 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради «Про приватизацію земельної ділянки гр. Щербацькою І.О.» в частині площі  земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Зелена, 44-А.

40.           Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.12.1993 року гр. Побережній Т.М.  щодо цільового призначення земельної ділянки.

41.           Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.12.1993 року гр. Радзієвському В.П. щодо цільового призначення земельної ділянки.

42.           Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.12.1993 року гр. Радзієвській  Ц.В. щодо цільового призначення земельної ділянки.

43.           Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії  від 20 грудня 2017 року «Про затвердження акту погодження меж земельної ділянки гр. Лавренюк М.І. по вул. Б.Хмельницького, 179»

44.           Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії  від 20 грудня 2017 року «Про затвердження акту погодження меж земельної ділянки гр. Лавренюк М.І. по вул. Українська, б/н»

45.           Про обрання  нового члена громадського формування самооборони(охорони громадського порядку) гр. Мельничука М.В.

46.           Про обрання  нового члена громадського формування самооборони(охорони громадського порядку) гр. Сольського В.Д.

47.           Про розгляд заяви гр. Вишнівського М.М. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

48.           Про розгляд заяви гр. Танасова С.О. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж