25-07 порядок денний

 

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вінницького району Вінницької області

П Р О Т О К О Л

04.04.2018 року              25 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

Всього  обрано депутатів – 26 чоловік.

 Присутніх на сесії – 17 чоловік.

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

Запрошені: заступник начальника провенції Вінницького РВП ВВП ГУНП у

                    Вінницькій області – Кіщук А.П.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про внесення змін до рішення 23 сесії 07 скликання від 22.12.2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».
 2. Про розгляд заяви начальника Вінницького РВП ВВП ГУНП у Вінницькій області щодо виділення коштів для забезпечення паливно-мастильними матеріалами та утримання службового автотранспорту Вінницького районного відділення поліції.
 3. Про розгляд заяви ФО-П Васильченко О.І. щодо надання дозволу на проведення прийому по питаннях інвентаризації будівель.
 4. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.
 5. Про надання матеріальної допомоги жителям села.
 6. Про надання дозволу гр. Ключинській Л.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна, 100 та для ведення особистого селянського господарства по вул. Покришкіна, б/н.
 7. Про надання дозволу гр. Чудновській Н.О. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності, б/н.
 8. Про надання дозволу гр. Кравець В.Б. та Кравець Р.Б. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. І.Богуна, 4.
 9. Про надання дозволу гр. Сторчак Ф.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Матієнко, 66.
 10. Про надання дозволу гр. Бондар О.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ватутіна, 40.
 11. Про надання дозволу гр. Кондратюку П.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б.Хмельницького, 191.
 12. Про надання дозволу гр. Харковій М.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченка, 33-А.
 13. Про надання дозволу гр. Мелещуку І.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Молодіжна, 12.
 14. Про надання дозволу гр. Ковальчуку В.Л. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Кайдачиха, 15-А.
 15. Про надання дозволу гр. Ілику М.В. та Ілик Г.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по             вул. Покришкіна, 144.
 16. Про надання дозволу гр. Брюхановій В.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку по                  вул. Незалежності, 112.
 17. Про надання дозволу гр. Дземух І.К. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку по                                      вул. Б.Хмельницького, 42.
 18. Про надання дозволу гр. Міняйло Н.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Кар'єрна, б/н.
 19. Про надання дозволу гр. Войцещук М.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Гагаріна, б/н.
 20. Про надання дозволу гр. Даниловій А.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Журавлина, б/н.
 21. Про надання дозволу гр. Муренькому О.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Журавлина, б/н.
 22. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Князькову М.П. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по           вул. Ватутіна, 209.
 23. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Паламарчук О.А. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Терешкової, 18.
 24. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Григорчуку С.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Зелена, б/н.
 25. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Григорчуку М.А. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Зелена, 9-Б.
 26. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Григорчуку А.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Сонячна, б/н.
 27. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Головач Л.В., гр. Туз Я.І. та      гр. Туз Н.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по 2-му пров. Сагайдачного, 17.
 28. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Липко С.О. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по            вул. Коцюбинського, 32-А.
 29. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Липко М.С. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по             вул. Коцюбинського, б/н.
 30. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Липко О.С. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по             вул. Коцюбинського, б/н.
 31. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лісовенко Н.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по             3-му пров. Сагайдачного, 22.
 32. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Даценко О.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по             вул. Ватутіна, 68.
 33. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Невзоровій Т.О. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по             2-му пров. Вишневий, б/н.
 34. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сальник Н.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по             вул. Б.Хмельницького, 141.
 35. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Весельському С.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. В.Івасюка, 73.
 36. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Іващук О.П. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по            вул. Покришкіна, 34.
 37. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дереза Н.Г., гр. Граб Г.Г.,          гр. Бучок О.А. та гр. Підгаєвському М.Г. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Я. Мудрого, 71.
 38. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гончаренко М.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Ювілейна, 3-А.
 39. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Монако Л.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по            вул. Суворова, 6.
 40. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Прокопенко З.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по            вул. Матієнко, 7.
 41. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бучко В.В. та гр. Данченко О.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. В.Івасюка, 62-А.
 42. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дахновському В.К. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Першотравнева, 45-А.
 43. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравченко С.Ф. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по            вул. Покришкіна, 22.
 44. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравченко С.Ф. для ведення особистого селянського господарства по вул. Ювілейна, б/н.
 45. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковальчук Л.А. для ведення особистого селянського господарства по  1-му пров. Ватутіна, б/н.
 46. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Головач Л.В. для ведення особистого селянського господарства по вул. Журавлина, б/н.
 47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Черняєвій О.В. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по             вул. Грушевського, 45.
 48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,1210 га в оренду КП «Вінницько-Хутірське» для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель комунальної власності по                 вул. Незалежності.
 49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,1822  га в оренду КП «Вінницько-Хутірське» для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель комунальної власності по                 вул. Немирівське шосе.
 50. Про внесення змін в рішення 21 сесії 06 скликання від 19 червня 2013 року «Про надання дозволу гр. Артапух В.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори»
 51. Про внесення змін в рішення 22 сесії 07 скликання від 01.12.2017 року «Про надання дозволу гр. Зінько Т.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж та надання в оренду земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності, 18»
 52. Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.12.1993 року гр. Яблонській Л.І. щодо цільового призначення земельної ділянки.
 53. Пронадання дозволу ТОВ «АДВАЙС ПЛЮС» на розробку робочого проекту землеустрою щодо зняття, збереження та використання родючого шару грунту на площі 1,9463  га ріллі з метою поліпшення малопродуктивних угідь знятим родючим шаром грунту.
 54. Про обрання  нового члена громадського формування самооборони (охорони громадського порядку) гр. Творуна Б.Т.
 55. Про обрання  нового члена громадського формування самооборони (охорони громадського порядку) гр. Бланара О.В.
 56. Про обрання  нового члена громадського формування самооборони (охорони громадського порядку) гр. Медведєва І.Ю.
 57. Про погодження  надання у власність гр. Томашевській В.В. земельної ділянки для індивідуального садівництва за межами населеного пункту с. Вінницькі Хутори.
 58. Про погодження  надання у власність гр. Кармаліті Л.Л. земельної ділянки для індивідуального садівництва за межами населеного пункту с. Вінницькі Хутори.
 59. Про розгляд заяви гр. Ходюкова О.В. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд таведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту                  с. Вінницькі Хутори.
 60. Про розгляд заяви гр. Малюшка М.В. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.
 61. Про розгляд заяви гр. Лозяного Д.А. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.
 62. Про розгляд заяви гр. Постоловського М.І. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  для ведення особистого селянського господарства та для ведення садівництва в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж