26-07 порядок денний

 

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вінницького району Вінницької області

 

П Р О Т О К О Л

16.05.2018 року              26 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

 

Всього  обрано депутатів – 26 чоловік.

 Присутніх на сесії – 21 чоловік.

                      

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1.                 Про внесення змін до рішення 23 сесії 07 скликання від 22.12.2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».

2.                 Про укладання договору на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни межі населеного пункту с. Вінницькі Хутори Вінницького району Вінницької області.

3.                 Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту в натурі на місцевості на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

4.                 Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо грунтового обстеження земельних ділянок на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

5.                 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по нормативній грошовій оцінці земель населеного пункту с. Вінницькі Хутори Вінницького району Вінницької області.

6.                 Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

7.                 Про надання матеріальної допомоги жителям села.

8.                 Про надання дозволу гр. Дзюбі Г.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного, 31.

9.                 Про надання дозволу гр. Данильчуку М.К. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по пров. Ватутіна, 7.

10.            Про надання дозволу гр. Кузнєцовій В.А. та гр. Дроздову В.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна, 32.

11.            Про надання дозволу гр. Єфремовій А.В. та гр. Максимлюк А.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ватутіна, 132.

12.            Про надання дозволу гр. Сичу П.О., гр. Сич Л.О., гр. Сич А. П. та гр. Сичу Д.П.  на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Терешкової, 23-А та для ведення особистого селянського господарства по вул. Терешкової, 23-А.

13.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Іглінському М.А. для ведення особистого селянського господарства по пров. Б.Хмельницького, б/н.

14.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Моргуну С.Г. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. 8-го Березня , 8.

15.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тронц О.О. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по           пров. М. Зарудного, 5.

16.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Симчуку С.А. для ведення особистого селянського господарства по вул. Терешкової, б/н.

17.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зеленько П.Т.  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по         вул. Терешкової, 9.

18.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зеленько П.Т.  для ведення особистого селянського господарства по вул. Терешкової, б/н.

19.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.  Лук'янчук М.А.  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по         вул. Сагайдачного, 4.

20.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.  Хрипко В.П.  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по             вул. В.Івасюка, 93-Б.

21.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.  Александровій І.А. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Гагаріна, 42-А.

22.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шикір М.В. та гр. Скоромець Н.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Коцюбинського, 12.

23.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шикір М.В. та гр. Скоромець Н.В. для ведення особистого селянського господарства по вул. Коцюбинського, б/н.

24.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дзісь М.М. та гр. Дзісь К.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Гагаріна, 63.

25.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Симчук Т.С. та гр. Липко Ж.С. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Терешкової, 6.

26.            Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Андрущенку В.О. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» по  вул. Немирівське шосе.

27.            Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Кривешко Л.С. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по             вул. Зелена, б/н.

28.            Про погодження  надання у власність гр. Таран Л.Й. земельної ділянки для індивідуального садівництва за межами населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

29.            Про розгляд заяви гр. Омелянчука С.В. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

30.            Про надання щорічної відпустки сільському голові Вінницько-Хутірської сільської ради, Кравченко В.В.

 

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж