27-07 порядок денний

 

 

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вінницького району Вінницької області

П Р О Т О К О Л

22.06.2018 року              27 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

Всього  обрано депутатів – 26 чоловік.

 Присутніх на сесії – 15 чоловік.

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про внесення змін до рішення 23 сесії 07 скликання від 22.12.2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».
 2. Про передачу субвенції на проведення видатків місцевого бюджету.
 3. Про преміювання сільського голови та секретаря.
 4. Про скасування рішення №114 26 сесії 07 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 16.05.2018 року
 5. Про укладання договору на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни межі населеного пункту с. Вінницькі Хутори Вінницького району Вінницької області.
 6. Про скасування рішення №116 26 сесії 07 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 16.05.2018 року.
 7. Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо грунтового обстеження земельних ділянок на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області.
 8. Про скасування рішення №117 26 сесії 07 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 16.05.2018 року.
 9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по нормативній грошовій оцінці земель населеного пункту с. Вінницькі Хутори Вінницького району Вінницької області.
 10. Про встановлення місцевих податків на території Вінницько-Хутірської сільської ради на 2019 рік.
 11. Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та затвердження Порядку його справляння на 2019 рік.
 12. Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради податку на землю та затвердження Порядку його справляння на 2019 рік.
 13. Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради транспортного податку та затвердження Порядку його справляння на 2019 рік.
 14. Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради ставок єдиного податку та затвердження Порядку його справляння на 2019 рік.
 15. Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради Туристичного збору та затвердження Порядку його справляння на 2019 рік.
 16. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.
 17. Про надання матеріальної допомоги жителям села.
 18. Про надання дозволу гр. Тарнаузу В.Д. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Жовтнева, 58.
 19. Про надання дозволу гр. Лукашевич Т.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Зелена, 1.
 20. Про надання дозволу гр. Лановому І.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Солов'їна, 18.
 21. Про надання дозволу гр. Польській Г.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б.Хмельницького, 76.
 22. Про надання дозволу гр. Франк Т.П., гр. Франк О.С. та гр. Франк В.Й.  на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по 2-му пров. В.Івасюка, б/н.
 23. Про надання дозволу гр. Парфенюк Н.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Жовтнева, 30.
 24. Про надання дозволу гр. Дроб’язко Н.Л. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б. Хмельницького, 124.
 25. Про надання дозволу гр. Дривецькій Н.В., гр. Мороз Л.В. та гр. Дривецькому С.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Покришкіна, 102.
 26. Про надання дозволу гр. Панчук Т.Л. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б. Хмельницького, 160.
 27. Про внесення змін в рішення №60 25 сесії 07 скликання від 04.04.2018 року «Про надання дозволу гр. Бондарю О.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Ватутіна, 40».
 28. Про внесення змін в рішення 21 сесії 07 скликання від 01.11.2017 року «Про надання дозволу гр. Гриневич Л.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Незалежності, б/н».
 29. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сторчаку Ф.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по          вул. Матієнко,66.
 30. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравця В.Б. та гр. Кравця Р.Б. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. І.Богуна, 4.
 31. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Копитко Л.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по            вул. Б.Хмельницького, 193.
 32. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кукушкіну О.А. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по          вул. Зелена, б/н.
 33. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Малюзі В.О. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по             вул. Березова, 15.
 34. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сімашко Я.М.  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по          вул. Абрикосова, б/н.
 35. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Приймак Н.С. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по            вул. Ювілейна, 2-Б.
 36. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сич П.О., гр. Сич Л.О., гр. Сич А.П. та гр. Сичу Д.П. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Терешкової, 23-А.
 37. Про затвердження  технічної документації із  землеустрою гр. Іовлевій Л.З. по передачі в оренду та встановлення орендної плати на  земельну ділянку  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. В.Івасюка, 71.
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Плюті Г.О. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по             вул. Жовтнева,б/н.
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Плюті Г.О. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по             вул. Жовтнева,б/н.
 40. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії  від 20 червня 2018 року«Про затвердження акту погодження меж земельної ділянки гр. Брюхановій В.І.».
 41. Про погодження  надання у власність гр. Литвиненко В.І. земельної ділянки для індивідуального садівництва за межами населеного пункту с. Вінницькі Хутори.
 42. Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.12.1993 року гр. Дзиговському В.Ф. щодо цільового призначення земельної ділянки.
 43. Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.12.1993 року гр. Кіндзерському С.Б. щодо цільового призначення земельної ділянки.
 44. Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.12.1993 року гр. Паліловій Л.І. щодо цільового призначення земельної ділянки.
 45. Про розгляд заяви гр. Гуліватого Д.П. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.
 46. Про надання щорічної відпустки секретарю Вінницько-Хутірської сільської ради, Мришук Г.Ф.

 

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж