28-07 порядок денний

 

 

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вінницького району Вінницької області

 

П Р О Т О К О Л

10.08.2018 року              28 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

 

Всього  обрано депутатів – 26 чоловік.

 Присутніх на сесії –21 чоловік.

                      

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1.                 Про внесення змін до рішення 23 сесії 07 скликання від 22.12.2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».

2.                 Про надання в оренду приміщення Вінницькій філії ПАТ «Укрпошта» в           с. Вінницькі Хутори по вул. Сагайдачного, 91.

3.                 Про встановлення пільг по сплаті земельного податку на 2019 рік КП «Аеропорт Вінниця».

4.                 Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

5.                 Про надання матеріальної допомоги жителям села.

6.                 Про надання дозволу гр. Ковальчук І.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Кайдачиха, 15.

7.                 Про надання дозволу гр. Кучеруку В.Т. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Жолонко, 17.

8.                 Про надання дозволу гр. Мусієнко Д.Ф. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Жовтнева, 59.

9.                 Про надання дозволу гр. Дороженко К.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Кайдачиха, 21.

10.            Про надання дозволу гр. Керницькій Л.А.  на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності, 68.

11.            Про надання дозволу гр. Темченко А.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. І.Франка, 27.

12.            Про надання дозволу гр. Шайді Л.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна, 146.

13.            Про надання дозволу гр. Шайді А.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна, 146-А.

14.            Про надання дозволу гр. Севостянову О.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. М.Зарудного, 33.

15.            Про надання дозволу гр. Чорногору І.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ватутіна, 167.

16.            Про надання дозволу гр. Стратійчуку М.Б. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.. М.Зарудного, 36 та для ведення особистого селянського господарства по вул. М.Зарудного, б/н.

17.            Про надання дозволу гр. Гарник М.С. та гр. Криворучко Л.Ф. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Набережна, б/н.

18.            Про надання дозволу гр. Малярчуку О.С. та гр. Малярчуку Р.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. 8-го Березня, 9.

19.            Про надання дозволу гр. Грущенко Н.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Журавлина, б/н.

20.            Про надання дозволу гр. Коломейцеву С.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Кар'єрна, б/н.

21.            Про надання дозволу гр. Єфременюку М.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Журавлина, б/н.

22.            Про надання дозволу гр. Кравченко І.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ясенева, 1.

23.            Про надання дозволу гр. Керницькому В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Покришкіна, б/н.

24.            Про надання дозволу гр. Кривешку А.С. на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення у власність ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Журавлина, б/н.

25.            Про внесення змін в рішення №161 27 сесії 07скликання від 22.06.2018  року «Про надання дозволу гр.  Лукашевич Т.М. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Зелена, 1».

26.            Про внесення змін в рішення №67 25 сесії 07 скликання від 04.04.2018 року «Про  надання дозволу гр. Дземух І.К. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  по вул. Б.Хмельницького, 42».

27.            Про внесення змін в рішення 03 сесії 05 скликання від 15.06.2006 року «Про  приватизацію земельної ділянки гр. Борзих В.М.»

28.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Броварнику П.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по          вул. Сагайдачного, б/н.

29.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковальчуку В.Л. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по         вул. Кайдачиха, 15-А.

30.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Брюхановій В.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по            вул. Незалежності, 112.

31.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дзюбі Г.П. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по             вул. Сагайдачного, 31.

32.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондарю О.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по             вул. Ватутіна,40.

33.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кузнєцовій В.А. та гр. Дроздову В.А. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Покришкіна, 32.

34.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чудновській Н.О. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Незалежності, б/н.

35.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бочваровій В.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по         вул. Я.Мудрого, 22.

36.            Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Скорбун С.М., гр. Кукліній Н.М. та гр. Сніцар А.І. для ведення особистого селянського господарства по                   вул. Покришкіна, б/н.

37.            Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.  Гончарук О.О. для ведення особистого селянського господарства по вул. Сагайдачного, б/н.

38.            Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Поремському Ю.В.  земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по             вул. Покришкіна, б/н.

39.            Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Паламарчуку М.М. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по             вул. Кайдачиха, б/н.

40.            Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Паламарчуку М.М. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по             вул. Кар'єрна, б/н.

41.            Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Швалюку М.П. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по             вул. Котляревського, б/н.

42.            Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Терентьєвій В.В. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по             вул. Котляревського, б/н.

43.            Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Бобрівській О.А. та гр. Бобрівському А.А. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по вул. Ювілейна, б/н.

44.            Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Павлухіній А.Д. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по 3-ий пров. Озерний, б/н.

45.            Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Шаталюк М.Л. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» по вул. Немирівське шосе, б/н.

46.            Про погодження  надання у власність гр. Зелінській Т.М. земельної ділянки для індивідуального садівництва за межами населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

47.            Про погодження  надання у власність гр. Форисю В.В. земельної ділянки для індивідуального садівництва за межами населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

48.            Про погодження  надання у власність гр. Мельник Г.П. земельної ділянки для індивідуального садівництва за межами населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

49.            Про погодження  надання у власність гр. Колбасі Н.І. земельної ділянки для індивідуального садівництва за межами населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

50.            Про погодження  надання у власність гр. Кирийчук С.В. земельної ділянки для індивідуального садівництва за межами населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

51.            Про надання в оренду ПП АФ «Лани Поділля» земельної ділянки комунальної власності площею 0,0700 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори, по вул. Незалежності, 2  та встановлення орендної плати за неї.

52.            Про надання дозволу гр. Ткаченко І.Ю. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу по                           вул. Незалежності, 54-А.

53.            Про утворення комісії по визначенню суб'єкта  оціночної діяльності у сфері оцінки земель для  проведення експертної грошової оцінки  земельної ділянки        гр. Ткаченко І.Ю. для роздрібної торгівлі та комерційних послуг по вул. Незалежності, 54-А.

54.             Про повторний  розгляд клопотання  гр. Дороженка Я.П. від 24.02.2017 року

про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  у власність земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га  для  ведення особистого селянського господарства  в  межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори Вінницького району Вінницької області, згідно рішення Вінницького окружного адміністративного суду від 05.07.2018 року, справа №128/2608/17.

55.            Про  розгляд клопотання  гр. Шклярук О.В. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  у власність земельної ділянки площею 0,25 га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на території Вінницько-Хутірської сільської ради.

56.            Про  розгляд клопотання  гр. Вертипорох Г.В. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  у власність земельної ділянки площею 0,25 га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на території Вінницько-Хутірської сільської ради.

57.            Про розгляд заяви гр. Коваленка О.В. щодо надання безоплатно  у власність земельної  ділянки для індивідуального дачного будівництва в  межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

58.            Про звільнення з посади директора КП «Вінницько-Хутірське» Вінницько-Хутірської сільської ради гр. Ящук Ю.О.

59.            Про призначення на посаду директора КП «Вінницько-Хутірське» Вінницько-Хутірської сільської ради, Лису Г.С.

60.            Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії від 08 серпня 2018 року «Про затвердження акту погодження меж земельної ділянки гр. Покотило А.В.».

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж