29-07 порядок денний

 

 

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вінницького району Вінницької області

 

П Р О Т О К О Л

27.09.2018 року              29 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

 

Всього  обрано депутатів – 26 чоловік.

 Присутніх на сесії –14 чоловік.

                      

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про внесення змін до рішення 23 сесії 07 скликання від 22.12.2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».

2. Про надання згоди на прийняття безкоштовно у власність територіальної громади майна медичних закладів зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ  району.

3. Про внесення змін в рішення 27 сесії 07 скликання від 22.06.2018 року №154          “ Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради податку на землю та затвердження Порядку його справляння на 2019 рік “.

4. Про внесення змін в рішення 17 сесії 07 скликання від 02.06.2017 року “ Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради податку на землю та затвердження Порядку його справляння на 2018 рік “.

5. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

6. Про надання матеріальної допомоги жителям села.

7. Про надання дозволу гр. Черниш Л.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ватутіна, 58.

8. Про надання дозволу гр. Кравчук Л.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по пров. Набережний, 13.

9. Про надання дозволу гр. Олійнику С.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сковороди, 5.

10. Про надання дозволу гр. Войцещуку Л.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності, 177-а.

11. Про надання дозволу гр. Cачинській Ю.В.  на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та  споруд  по вул. Жовтнева, 79.

12. Про надання дозволу гр. Пігуль Н.К. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Жолонко, 26.

13. Про надання дозволу гр. Сімонову Б.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б.Хмельницького, 74.

14. Про надання дозволу гр. Геталюку В.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Геталка, 5 та для ведення особистого селянського господарства по вул. Геталка, б/н.

15. Про надання дозволу гр. Московець Т.К. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б. Хмельницького, 36 та для ведення особистого селянського господарства по вул. Б.Хмельницького, б/н.

16. Про надання дозволу гр. Добровольській Л.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Абрикосова,7.

17. Про надання дозволу гр. Грабовому Ю.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності,151.

18. Про надання дозволу гр. Лукашевичу С.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Зелена, 1.

19. Про надання дозволу гр. Парполіті С.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Абрикосова, 56.

20. Про надання дозволу гр. Рубану Ю.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного, 104 та для ведення особистого селянського господарства по вул. Журавлина, б/н.

21. Про надання дозволу гр. Столяр Н.О. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного, 40-а.

22. Про надання дозволу гр. Левкович Л.В. та гр. Левковичу Д.В на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Березова, 8.

23. Про надання дозволу гр. Грущенко Н.В та гр. Єфременюку М.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного, 86.

24. Про надання дозволу гр. Копитку Є.М. та гр. Копитку І.Є. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по 3-му пров. Сагайдачного, 32.

25. Про надання дозволу гр. Кличенко О.І. та гр. Кліченко А.Б. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного, 114-а.

26. Про надання дозволу гр. Седлачек А.В., гр. Даниленко І.О. та гр. Смоляку Є.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по 2-му пров. Сагайдачного, 15.

27. Про надання дозволу гр. Невмиваці Т.Г., гр. Невмиваці І.Г. та гр. Невмиваці Л.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Матієнко,  51.

28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою гр. Войцещуку П.Л. щодо відведення у власність ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Підлісна, б/н.

29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою гр. Рубан О.Ю. щодо відведення у власність ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного, 102.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж   земельної  ділянки в  натурі  (на місцевості) гр. Ткачук Т.О. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Українська, 37-а.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж   земельної  ділянки в  натурі  (на місцевості) гр. Грущенку О.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Незалежності, 60.

32. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зайцевій Н.К. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Б.Хмельницького, 54-а.

33. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гуменюку В.Я. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Ювілейна, 54.

34. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лановому І.А. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Солов’їна,18.

35. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чорногору І.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Ватутіна,167.

36. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Артапух В.В.  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Жолонко,13.

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Артапух В.В.  для ведення особистого селянського господарства по вул. Жолонко,13.

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Єфременюку С.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Жовтнева, 66.

39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Міняйло Н.С. для ведення особистого селянського господарства по вул. Кар’єрна, б/н.

40. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Заїченко О.П., гр. Заїченко І.П.  та гр. Голуб В.П. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Я.Мудрого, 6.

41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)   гр. Приймачук  С.В. та гр. Приймачуку Р.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  по вул. Я.Мудрого, 29.

42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)   гр. Шаповал Т.П., гр. Захаревичу Б.П. та гр. Захаровій І.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. В.Івасюка, 60.

43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Дороженко А.М. і гр. Велічко А.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Б.Хмельницького, 35.

44. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Покотилу А.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Покришкіна,13.

45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки     гр. Навроцькій Н. Я. цільове призначення якої змінюється з: «ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по вул. Вишнева, б/н.

46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки     гр. Шаталюк М.Л. цільове призначення якої змінюється з: «ведення особистого селянського господарства на: «розміщення та експлуатація будівель і споруд, додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій» по вул. Немирівське шосе, б/н.

47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки     гр. Ковальській О.Ф. цільове призначення якої змінюється з: «ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» по вул. Немирівське шосе, б/н.

48. Про скасування рішення 28 сесії 07 скликання Вінницько-хутірської сільської ради від 10.08.2018 року №231 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Бобрівській О.А. та гр. Бобрівському А.А. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з: «ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по вул. Ювілейна, б/н».

49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Бобрівській О.А. та гр. Бобрівському А.А. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з: «ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по вул. Ювілейна, б/н.

50. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Приймак Н.С. по передачі в оренду та встановлення орендної плати на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна, 80.

51. Про внесення змін в рішення Вінницько-Хутірської  сільської ради 27 сесії 07 скликання від 22.06.2018 р. №165 «Про надання дозволу гр. Парфенюк Н.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Жовтнева, 30».

52. Про внесення змін в рішення Вінницько-Хутірської сільської ради 28 сесії 07 скликання від 10.08.2018 р. №210 «Про надання дозволу гр. Кравченко І.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ясенева, 1».

53. Про внесення змін в рішення Вінницько-Хутірської сільської ради 14 сесії 21 скликання від 18.12.1993 р. гр. Дичка Н.О. щодо цільового призначення земельної ділянки.

54. Про внесення змін в рішення Вінницько-Хутірської сільської ради 14 сесії 21 скликання від 18.12.1993 р. гр. Огородник Л.М. щодо цільового призначення земельної ділянки.

55. Про погодження надання у власність гр. Волощук С.М. земельної ділянки для індивідуального садівництва за межами населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

56. Про розгляд заяви гр. Горовенка О.В. щодо надання дозволу на виготовлення проекту відводу земельної ділянки для ведення садівництва по вул. Немирівське шосе, б/н.

57. Про розгляд заяви гр. Омельянюка І.І. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж