30 сесія 07 скликання порядок денний

П Р О Т О К О Л

02.11.2018 року              30 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

 

Всього  обрано депутатів – 26 чоловік.

 Присутніх на сесії – 15 чоловік.

                      

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про внесення змін до рішення 23 сесії 07 скликання від 22.12.2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».

2. Про внесення змін та затвердження Паспортів бюджетних програм на 2018 рік по Вінницько-Хутірській сільській раді.

3. Про затвердження договору про забудову території.

4. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

5. Про надання матеріальної допомоги жителям села.

6. Про надання дозволу гр. Палій А.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по 2-ому пров. Сагайдачного, 2.

7. Про надання дозволу гр. Шевчук Л.Ф. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Котляревського, 2.

8. Про надання дозволу гр. Заярній Т.О. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б.Хмельницького, 120.

9. Про надання дозволу гр. Овчаруку Є.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Жовтнева, 12-а.

10. Про надання дозволу гр. Пташник Н.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Матієнко, 65.

11. Про надання дозволу гр. Пташник Н.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Матієнко, 75-а.

12. Про надання дозволу гр. Луць Н.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна, 62-а.

13. Про надання дозволу гр. Мінько Е.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Абрикосова, 7.

14. Про надання дозволу гр. Шамрай К.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Дружба народів, 22.

15. Про надання дозволу гр. Доманському І.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Українська, 10.

16. Про надання дозволу гр. Карпуші С.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ватутіна, 55-А.

17. Про надання дозволу гр. Бараболі П.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по 2-ому пров. Сагайдачного, 18.

18. Про надання дозволу гр. Чайка Л.Ю., гр. Скоріковій О.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності, 125.

19. Про надання дозволу гр. Ружицькій Т.П., гр. Ружицькому С.А. та гр. Чорненькій О.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Жовтнева, 14-б.

20. Про надання дозволу гр. Бережнюк Л.А. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Підлісна, б/н.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж   земельної  ділянки в  натурі  (на місцевості) гр. Ковальчук І.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Кайдачиха, 15.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж   земельної  ділянки в  натурі  (на місцевості) гр. Чухрій Л.Г. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Ювілейна, 55.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж   земельної  ділянки в  натурі  (на місцевості) гр. Шульдик З.С. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Кайдачиха, 26.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж   земельної  ділянки в  натурі  (на місцевості) гр. Шульдик З.С. для ведення особистого селянського господарства по вул. Кар’єрна б/н.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж   земельної  ділянки в  натурі  (на місцевості) гр. Кучеруку В.Т. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Жолонко, 17.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж   земельної  ділянки в  натурі  (на місцевості) гр. Лукашевичу С.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Зелена, 1.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж   земельної  ділянки в  натурі  (на місцевості) гр. Решетніковій Н.Д. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по 1-ому пров. В.Івасюка, 9.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж   земельної  ділянки в  натурі  (на місцевості) гр. Сачинській Ю.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Жовтнева, 79.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж   земельної  ділянки в  натурі  (на місцевості) гр. Гробавому Ю.В . для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Незалежності, 151.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж   земельної  ділянки в  натурі  (на місцевості) гр. Покотилу А.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Покришкіна, 13.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж   земельної  ділянки в  натурі  (на місцевості) гр. Єлчинян І.О. та гр. Холоду О.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Б.Хмельницького, 151.

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Франк Т.П., гр. Франк О.С та гр. Франк В.Й. по передачі в оренду та встановлення орендної плати на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 2-ому пров. В.Івасюка, б/н.

33. Про надання дозволу КП «Вінницько-Хутірське» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у комунальну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування каналізаційно-насосної станції в с. Вінницькі Хутори по вул. Ватутіна, б/н.

34. Про замовлення ФО-П Пущик С.В. звіту з експертно-грошової оцінки земельної ділянки для роздрібної торгівлі та комерційних послуг в с. Вінницькі Хутори по вул. Незалежності, 54-а.

35. Про скасування рішення 29 сесії 07 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 27.09.2018 року №296 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Шаталюк М.Л. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з: «ведення особистого селянського господарства» на: «для розміщення та експлуатації будівель і споруд, додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій» по вул. Немирівське шосе, б/н».

36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Шаталюк М.Л. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з: «ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» по вул. Немирівське шосе, б/н.

37. Про внесення змін в рішення Вінницько-Хутірської сільської ради 14 сесії 21 скликання від 18.12.1993 р. гр. Теплицької О.Я. щодо цільового призначення земельної ділянки.

38. Про внесення змін в рішення Вінницько-Хутірської сільської ради 14 сесії 21 скликання від 18.12.1993 р. гр. Винокур Н.М. щодо цільового призначення земельної ділянки.

39. Про внесення змін в рішення Вінницько-Хутірської сільської ради 14 сесії 21 скликання від 18.12.1993 р. гр. Пугач Н.М. щодо цільового призначення земельної ділянки та по батькові.

40. Про розгляд заяви гр. Кристофорової Т.Ю. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

41. Про розгляд заяви гр. Гребеняк О.Г. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

42. Про розгляд заяви гр. Тегипко Т.Г. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

43. Про розгляд заяви гр. Драчишиної Л.Г. щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

44. Про надання матеріальної допомоги сільському голові та секретарю сільської ради на соціально-побутові потреби.

45. Про надання щорічної відпустки сільському голові Вінницько-Хутірської сільської ради, Кравченко В.В.

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж