31-07 порядок дений

 УКРАЇНА

ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вінницького району Вінницької області

П Р О Т О К О Л

05.12.2018 року 31 сесія 07 скликання с. Вінницькі Хутори

Всього обрано депутатів – 26 чоловік. Присутніх на сесії – 20 чоловік.

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до рішення 23 сесії 07 скликання від 22.12.2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».

2. Про внесення змін та затвердження Паспортів бюджетних програм на 2018 рік по Вінницько-Хутірській сільській раді.

3. Про передачу субвенції Вінницькому районному бюджету на утримання об’єктів спільного користування.

4. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

5. Про надання матеріальної допомоги жителям села.

6. Про надання дозволу гр. Немировській Г.Д. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Вишнева,4-А.

7. Про надання дозволу гр. Невмиваці П.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Матієнко, 45.

8. Про надання дозволу гр. Григорчуку М.А . на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Зелена, 9-Б.

9. Про надання дозволу гр. Стратієнку С.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Гагаріна, 2.

10. Про надання дозволу гр. Куцейку О.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Молодіжна,14.

11. Про надання дозволу гр. Пустовіту І. В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Затишна, 5-А.

12. Про надання дозволу гр. Вітель В.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 3-ому пров. Шевченко, 4.

13. Про надання дозволу гр. Нікітіній О.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Солов’їна, 62.

14. Про надання дозволу гр. Цопі С.Б., гр. Цопі Д.В., гр. Цопі А.В., Цопі К.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. В.Івасюка, 62.

15. Про надання дозволу гр. Денесюк А.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Б.Хмельницького,б/н.

16. Про надання дозволу гр. Цопі С.Б. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. В.Івасюка, 62.

17. Про скасування рішення 28 сесії 07 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради №211 від 10.08.2018 року «Про надання дозволу гр. Керницькому В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Покришкіна, б/н».

18. Про надання дозволу гр. Керницькому В.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Покришкіна, б/н.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Патику В.А. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Набережна, 60-А.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Островському М.О. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Зелена, 33.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Грисюк К.Я. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Б.Хмельницького, 71-А.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравчук Л.П. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по пров. Набережний, 13.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сторожук Н.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Б.Хмельницького, 161.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Щербацькому Б.Д.. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Б.Хмельницького, 116.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дзісь К.М. для ведення особистого селянського господарства по вул. Журавлина, б/н.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сторожук Н.В. для ведення особистого селянського господарства по вул. Журавлина, б/н.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Щербацькому Б.Д. для ведення особистого селянського господарства по вул. Б.Хмельницького, 116.

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності гр. Хребтій Ю.Л., цільове призначення якої змінюється з: ведення особистого селянського господарства, на: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, по вул. Грушевського, б/н.

29. Про внесення змін в рішення 28 сесії 07 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради № 204 від 10.08.2018 року «Про надання дозволу гр. Стратійчуку М.Б. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. М.Зарудного, 36 та для ведення особистого селянського господарства по вул. М. Зарудного, б/н».

30. Про внесення змін в рішення 16 сесії 07 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 07.04.2017 року «Про надання дозволу гр. Околіті Т.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності,49».

31. Про внесення змін в рішення 27 сесії 07скликання Вінницько-Хутірської сільської ради № 167 від 22.06.2018 року «Про надання дозволу гр. Дривецькій Н.В., гр. Дривецькому С.В., гр. Мороз Л.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Покришкіна,102».

32. Про затвердження технічної документації та надання дозволу на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у приватну власність гр. Ткаченко І.Ю. в с. Вінницькі Хутори по вул. Незалежності, 54-А для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

33. Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.12.1993 року гр. Медвідь С.Д. щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та прізвища.

34. Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.12.1993 року гр. Войтову А.М. щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.

35. Про погодження надання у власність гр. Штойку В.В. земельної ділянки для індивідуального садівництва за межами населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

36. Про погодження надання у власність гр. Матвійчуку П.П. земельної ділянки для індивідуального садівництва за межами населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

37. Про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Солдатенко С.П. на території Вінницько-Хутірської сільської ради СДТ «Писарівський» СТ «Ромашка» для індивідуального садівництва.

38. Про розгляд заяви гр. Кимака М.О. щодо надання безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

39. Про розгляд заяви гр. Подольця В.С. щодо надання безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

40. Про преміювання сільського голови та секретаря сільської ради до Дня місцевого самоврядування.

41. Про преміювання сільського голови та секретаря сільської ради за підсумками роботи за 2018 рік.

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж