32-07 порядок денний

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вінницького району Вінницької області

П Р О Т О К О Л

21.12.2018 року 32 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

Всього обрано депутатів – 26 чоловік.

Присутніх на сесії –18 чоловік. В

ідкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до рішення 23 сесії 07 скликання від 22.12.2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».

2. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вінницько-Хутірської територіальної громади на 2019 рік.

3. Про затвердження Програми «Розвиток первинної медико-санітарної допомоги в с. Вінницькі Хутори та підтримки комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний центр медико-санітарної допомоги» Вінницько-Хутірська АЗПСМ» на 2019 рік та Паспорта до неї.

4. Про затвердження Програми «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення ), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» на 2019 рік та Паспорта до неї.

5. Про затвердження Програми «Благоустрій міст, сіл, селищ» на 2019 рік та Паспорта до неї.

6. Про затвердження Програми «Інші видатки на соціальний захист населення» на 2019 рік та Паспорта до неї.

7. Про затвердження Програми «Інші культурно-освітні заклади та заходи» на 2019 рік та Паспорта до неї.

8. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка фізкультурно-спортивного руху» на 2019 рік та Паспорта до неї.

9. Про затвердження Програми «Утримання та розвиток інфраструктури автомобільних доріг» на 2019 рік та Паспорта до неї.

10. Про затвердження Програми «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території» на 2019 рік та Паспорта до неї.

11. Про затвердження Програми «Розробка схем та проектних рішень масового застосування» на 2019 рік та Паспорта до неї.

12. Про затвердження Програми «Проведення заходів із землеустрою» на 2019 рік та Паспорта до неї.

13. Про затвердження програми «Організація суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт» на 2019 рік та Паспорта до неї.

14. Про створення цільового фонду територіальної громади с. Вінницькі Хутори на 2019 рік та затвердження Положення.

15. Про затвердження структури апарату сільської ради та її виконавчого комітету на 2019 рік.

16. Про затвердження Положення про преміювання працівників виконавчого апарату сільської ради.

17. Про надбавку за вислугу років сільському голові та секретарю у 2019 році.

18. Про надбавку за інтенсивність та високі досягнення в праці сільському голові та секретарю у 2019 році.

19. Про преміювання сільського голови та секретаря у 2019 році.

20. Про сільський бюджет на 2019 рік.

21. Про встановлення пільг по сплаті земельного податку на 2019 рік Вінницько-Хутірській сільській раді та Вінницько-Хутірській АЗПСМ.

22. Про затвердження Плану діяльності Вінницько-Хутірської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

23. Про затвердження Плану-графіку здійснення відстеження результативності діючих регуляторних актів на 2019 рік у Вінницько-Хутірській сільській раді.

24. Про затвердження Положення про виконавчий орган Вінницько-Хутірської сільської ради, який здійснює повноваження у сфері реєстрації місця проживання осіб.

25. Про внесення змін в рішення 21 сесії 07 скликання від 01.11.2016 року щодо зміни складу тендерного комітету виконкому Вінницько-Хутірської сільської ради.

26. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

27. Про надання дозволу гр. Фасовій О.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ватутіна, 6.

28. Про надання дозволу гр. Друзь Д.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б.Хмельницького, 76.

29. Про скасування рішення 28 сесії 07 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради №201 від 10.08.2018 року «Про надання дозволу гр. Шайді А.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна,146-А».

30. Про надання дозволу гр. Шайді А.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Покришкіна,б/н.

31. Про скасування рішення 45 сесії 06 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 11.09.2015 року «Про надання дозволу гр. Лапі О.Г. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори».

32. Про надання дозволу гр. Лапі О.Г. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного, 56.

33. Про надання дозволу гр. Щербацькій Н.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Я.Мудрого, 30.

34. Про надання дозволу гр. Остапчуку А.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 3-ому пров. Шевченко, 15.

35. Про надання дозволу гр. Трач А.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченко, 51.

36. Про скасування рішення 29 сесії 07 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради №279 від 27.09.2018 року «Про надання дозволу гр. Рубан О.Ю. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного, 102».

37. Про надання дозволу гр. Рубан О.Ю. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного, 102.

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Парфенюк Н.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Жовтнева,30.

39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бучку В.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна, 7.

40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гадзірі Т.Я. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Терешкової,13.

41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гадзірі Т.Я. для ведення особистого селянського господарства по вул. Терешкової,13.

42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Черниш Л.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Ватутіна, 58.