33-07 порядок денний

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вінницького району Вінницької області

 

 

 

П Р О Т О К О Л

22.02.2019 року              33 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

 

Всього  обрано депутатів – 26 чоловік.

 Присутніх на сесії –17 чоловік.

                      

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1.     Звіт сільського голови про роботу виконавчого комітету сільської ради за 2018 рік.

2.     Про внесення змін до рішення 32 сесії 07 скликання від 21.12.2018 року «Про сільський бюджет на 2019 рік».

3.     Про внесення змін та затвердження Паспортів бюджетних програм на 2019 рік по Вінницько-Хутірській сільській раді.

4.     Про передачу субвенції на проведення видатків місцевого бюджету, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів, Вінницько-Хутірському НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад.

5.     Про передачу субвенції на проведення видатків місцевого бюджету, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів, управлінню праці та соціального захисту населення Вінницької РДА.

6.     Про надання в оренду нерухомого майна КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради для Вінницько-Хутірської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в        с. Вінницькі Хутори по вул. 8-го Березня.

7.     Про внесення змін в рішення 27 сесії 07 скликання від 22.06.2018 року №157 «Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради Туристичного збору та затвердження Порядку його справляння на 2019 рік».

8.     Про затвердження кошторису на придбання квіткової продукції для нагородження Ювілярів.

9.     Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

10.Про надання матеріальної допомоги жителям села.

11.Про затвердження Програми зайнятості Вінницько-Хутірської територіальної громади на 2019 рік.

12.Про надання дозволу гр. Купрійчук Л.П. на виготовлення  технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд  по пров. Набережний,15.

13.Про надання дозволу гр. Карпенко А.В. на виготовлення  технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд  по  вул. Ювілейна,50.

14.Про надання дозволу гр. Щегловатих Л.О. на виготовлення  технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд  по  вул. Я. Мудрого,36-А.

15.Про надання дозволу гр. Строчинському В.Б. на виготовлення  технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд  по  вул. Затишна,6.

16.Про надання дозволу гр. Новіцькій В.А. на виготовлення  технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд  по  вул. Першотравнева,32.

17.Про надання дозволу гр. Сморудовій К.А. на виготовлення  технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд  по  вул. Незалежності,137.

18.Про надання дозволу гр. Лукашевич Н.С. на виготовлення  технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і  споруд  по  1-му пров. Сонячний, 7.

19.Про надання дозволу гр. Терезу В.В. на виготовлення  технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і  споруд  по  вул. Я.Мудрого,7-Б.

20.Про надання дозволу гр. Панасенку М.П. на виготовлення  технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і  споруд  по  вул. Гагаріна,14.

21.Про надання дозволу гр. Шевчук І.П. на виготовлення  технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і  споруд  по  вул. Незалежності,135.

22.Про надання дозволу гр.  Дроб’язко С.В. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Гагаріна,83 та для ведення особистого селянського господарства  по 3-ому пров. Озерний, б/н.

23.Про надання дозволу гр. Дроб’язко В.М. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності, 88  та для ведення особистого селянського господарства  по 3-ому пров. Озерний, б/н.

24.Про надання дозволу гр.  Василенко О.С. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Геталка,11  та для ведення особистого селянського господарства  по  вул. Геталка, б/н.

25.Про надання дозволу гр. Сич Н.Г. та гр. Сороколіті О.П. на виготовлення  технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд  по вул. Тичини, 24.

26.Про надання дозволу гр. Шаповал О.О.,  гр. Захаревичу І.Б. та гр. Захаровій І.М. на виготовлення  технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і  споруд по вул. В.Івасюка,60.

27.Про надання дозволу гр. Дідику М.С. та гр. Дідику С.С. на виготовлення  технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і  споруд  по вул. Ватутіна,197.

28.Про скасування рішення 17 сесії 07 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 02.06.2017 р. «Про надання дозволу гр. Геталюк К.І. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Садова».

29.Про надання дозволу гр. Геталюк К.І. на виготовлення  технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  ведення особистого селянського господарства по вул. Садова б/н.

30.Про скасування рішення 31 сесії 07 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради № 358 від 05.12.2018 р. «Про надання дозволу гр. Невмиваці П.В. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд  по вул. Матієнко, 45».

31.Про надання дозволу гр. Невмиваці П.В. на виготовлення  технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд  по вул. Матієнко, 45.

32.Про надання дозволу гр. Невмиваці П.В. на виготовлення  технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд  по вул. Матієнко, 43.

33.Про скасування рішення 05 сесії 06 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.03.2011 р. «Про внесення змін в рішення 24 сесії 05 скликання та надання дозволу гр. Шайді Л.П. на виготовлення технічної документації  по передачі у власність земельної ділянки   для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

34.Про надання дозволу гр. Шайді Л.П. та гр. Шайді А.В. на виготовлення  технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і  споруд  по вул. Покришкіна,146.

35.Про скасування рішення 10 сесії 04 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 25.03.2004 р. «Про затвердження технічної документації та видачу державного акту на право власності на землю».

36.Про надання дозволу гр. Сіваку П.М. на виготовлення  технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  ведення особистого селянського господарства по вул. Ватутіна,б/н.

37.Про внесення змін в рішення 31 сесії 07 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради № 362 від 05.12.2018 р. «Про надання дозволу гр. Пустовіту І.В. на виготовлення технічної  документації  щодо встановлення(відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Затишна,5-А».

38.Про внесення змін в рішення 17 сесії 07 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради  від 02.06.2017 р. «Про надання дозволу гр. Геталюк К.І. на виготовлення технічної  документації  щодо встановлення(відновлення)  меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності,135».

39.Про внесення змін в рішення 32 сесії 07 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради № 427 від 21.12.2018 р. «Про надання дозволу гр. Трач А.І. на виготовлення технічної  документації  щодо встановлення(відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченко,51».

40.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пігуль Н.К. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд по вул. Жолонко,26.

41.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бараболі П.С. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 2-му пров. Сагайдачного,18.

42.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мусієнку Д.Ф. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд по вул. Жовтнева,59.

43.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Друзь Д.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б.Хмельницького, 76.

44.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Парполіті С.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Абрикосова,56.

45.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Луць Н.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна,62-А.

46.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Околіті Т.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності,49.

47.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Околіті О.О. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності,49-А.

48.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дземі З.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд по вул. Незалежності,109.

49.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Нікітіній О.С. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Солов’їна,62.

50.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Немировській Г.Д . для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Вишнева,4-А.

51.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Олійнику С.П. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сковороди,5.

52.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шевчук Л.Ф. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Котляревського, 2.

53.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пташник Н.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Матієнко,75.

54.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пташник Н.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Матієнко,75-А.

55.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравченко І.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ясенева,1.

56.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гриневич Л.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності,б/н.

57.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Борзих В.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд по вул. Б.Хмельницького, 136-А.

58.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Борзих В.М. для  ведення особистого селянського господарства по  пров. Березовий, б/н.

59.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Ключинській Л.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна,100.

60.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)   гр. Ключинській Л.І. для ведення особистого селянського господарства по вул. Покришкіна,100.

61.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Малярчуку О.С. та гр. Малярчуку Р.С. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. 8-Березня,9.

62.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дривецької Н.В., гр. Дривецького С.В. та гр. Мороз Л.В. для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Покришкіна,102.

63.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дривецької Н.В., гр. Дривецького С.В. та гр. Мороз Л.В. для ведення особистого селянського господарства по вул. Покришкіна,102.

64.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Муренькому О.М. для  ведення особистого селянського господарства по  вул. Журавлина,б/н.

65.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки приватної власності гр. Кондратюк Г.П.,  цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення  особистого селянського господарства» на : «для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд» по вул. Озерна.

66.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки приватної власності гр. Степанюку А.М.,  цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на : «для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд» по вул. В.Терешкової,б/н.

67.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки приватної власності гр. Волошину В.М.,  цільове призначення якої змінюється з:  «для ведення особистого селянського господарства» на : «для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд» по 1-ому пров. Ватутіна.

68.Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.12.1993 р. гр. Швець Л.В. щодо цільового призначення земельної ділянки.

69.Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.12.1993 р. гр. Войчишину В.П. щодо цільового призначення земельної ділянки.

70.Про розгляд заяви гр. Масановського О.А. щодо надання безоплатно у власність  земельної  ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських  будівель і споруд в  межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

71.Про розгляд заяви гр. Семика Д.В. щодо надання безоплатно у власність  земельної  ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських  будівель і споруд в  межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

72.Про розгляд заяви гр. Оченашка В.Г. щодо надання безоплатно у власність  земельної  ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських  будівель і споруд в  межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

73.Про розгляд заяви гр. Гарнаги Я.В. щодо надання безоплатно у власність  земельної  ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських  будівель і споруд в  межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

74.Про розгляд заяви гр. Пінчука Р.С. щодо надання безоплатно у власність  земельної  ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських  будівель і споруд в  межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

75.Про розгляд заяви гр.  Колесніченка С.В. щодо надання безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі  Хутори.

76.Про надання дозволу на влаштування групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Немирівське шосе, 90-К в с. Вінницькі Хутори Вінницького району Вінницької області.

77.Про надання дозволу на влаштування групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Немирівське шосе, 90-К в с. Вінницькі Хутори Вінницького району Вінницької області.

78.Про обрання  нового члена громадського формування самооборони (охорони громадського порядку) гр. Кравченка В.В.

79.Про надання щорічної відпустки секретарю Вінницько-Хутірської сільської ради, Мришук Г.Ф.

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж