35-07 порядок денний

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вінницького району Вінницької області

 

П Р О Т О К О Л

24.05.2019 року              35 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

 

Всього  обрано депутатів – 26 чоловік.

 Присутніх на сесії – 19 чоловік.

                      

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1.Про затвердження проекту землеустрою щодо надання в оренду КП «Вінницько-Хутірське» та встановлення орендної плати на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування по вул. Ватутіна.

2.Про надання дозволу КП «Вінницько-Хутірське» на виготовлення  технічної документації щодо встановлення (відновлення)  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва  та  обслуговування будівель  закладів освіти   по  вул. Котляревського.

3.Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний

період.

4.Про надання матеріальної допомоги жителям села.

5.Про надання дозволу гр. Гончаренко Р.О. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна,1.

6.Про надання дозволу гр. Гронській М.О. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного,103.

7.Про надання дозволу гр. Гусятинській І.В. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Березова,12.

8.Про надання дозволу гр. Немеровець В.В. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченко,64-А.

9.Про надання дозволу гр. Шимковій Г.І. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 2-ому пров. В.Івасюка, 5.

10.Про надання дозволу гр. Пальчуку А.О. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Українська, 9.

11. Про надання дозволу гр. Ковтонюк Н.О. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ватутіна, 42.

12. Про надання дозволу гр. Загоруй Н.В. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 2-ому пров. Вишневий, 6.

13.Про надання дозволу гр. Мироненко І.Д. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Я.Мудрого, 54.

14.Про надання дозволу гр. Шаповалу Б.В. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Матієнко,71.

15. Про надання дозволу гр. Шаповалу Б.В. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ведення особистого господарства по вул. Матієнко,71.

16.Про надання дозволу  гр. Бондаренку С.І. та гр. Зінченко П.І.  на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ватутіна,193-А

17.Про надання дозволу  гр. Тимчишиній В.В. та гр. Маринчук Ю.В.  на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності,8.

18. Про надання дозволу  гр. Заверуха Н.Я. та гр. Старощук О.В. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Першотравнева,23.

19.Про надання дозволу  гр. Небилиці А.О., гр. Небилиці К.А. та гр. Небилиці І.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ватутіна,8.

20.Про надання дозволу  гр. Орлову Л.Л. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ювілейна, 45-А.

21.Про надання дозволу гр. Кравченко В.О., гр. Кравченко І.В. та гр. Кукушкіній В.В. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності, 108.

22. Про надання дозволу  гр. Голубенко О.С. та гр. Дороженко С.Г. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності,76.

23.Про скасування рішення 08 сесії 07 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від  27.05.2016 р. «Про надання дозволу гр. Загоруй О.А. на виготовлення технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Кайдачиха,28».

24.Про надання дозволу  гр. Загоруй О.А. на виготовлення технічної  документації  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Кайдачиха,28-Б.

25.Про скасування рішення 36 сесії 06 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від  23.12.2014 р. «Про надання дозволу гр. Немирівській О.А. на виготовлення проекту відведення у власність земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Абрикосова,1».

26.Про надання дозволу гр. Немирівській О.А. на виготовлення технічної  документації  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Абрикосова,1.

27.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Колосовському О.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ватутіна,177.

28.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Климчуку Б.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 3-ому пров. Український,1.

29.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гольчевській Л.Б. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного,75.

30.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Завалі А.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Першотравнева,50.

31.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Будикіну В.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. В.Івасюка,66-А.

32.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Конозюк  Л.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 1-ому пров. В.Івасюка,15.

33.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лапі О.Г. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного,56.

34.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Невмиваці П.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Матієнко,43.

35.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пустовіту І.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Затишна, 5-А.

36.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шайді А.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна, 146-А.

37.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шамрай К.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Дружба народів, 22.

38.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лісовому В.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.  М.Зарудного,14.

39.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Трач А.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченко,51.

40.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Трач А.І. для ведення особистого селянського господарства  по вул. Шевченко,51.

41.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Московець Т.К. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б.Хмельницького,36.

42.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Московець Т.К. для ведення особистого селянського господарства  по вул. Б.Хмельницького,36.

43.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сімонову Б.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б.Хмельницького,74.

44.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Грущенку М.С. для ведення особистого селянського господарства  по вул. Покришкіна, б/н.

45.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Грущенко Л.М. для ведення особистого селянського господарства  по вул. Матієнко, б/н та по вул. Підлісна, б/н.

46.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Кривешку А.С. для ведення особистого селянського господарства  по вул. Журавлина,б/н.

47.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Тимощуку І.А. для ведення особистого селянського господарства  по вул. Журавлина,б/н.

48.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Ковальському М.В. для ведення особистого селянського господарства  по вул. Гагаріна, 13.

49.Про внесення змін в рішення 33 сесії 07 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради № 17 від 22.02.2019 року «Про надання дозволу гр. Сморудовій К.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності,137».

50.Про внесення змін в рішення 31 сесії 07 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради № 367 від 05.12.2018 року «Про надання дозволу гр. Цопі С.Б. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. В.Івасюка,62».

51.Про погодження надання у власність гр. Ковальчук З.О.  земельної ділянки для індивідуального садівництва за межами населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

52.Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 18.12.1993 р. гр. Гедзенку В.П. щодо цільового призначення земельної ділянки.

53.Про розгляд заяви гр. Стецюри О.В. щодо  надання безоплатно у власність  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд в  межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

  54.Про розгляд заяви гр. Поліщука В.Г. щодо  надання безоплатно у власність  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд в  межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

55.Про обрання нового члена громадського формування самооборони (охорони громадського порядку) гр. Кондратюка О.В.

56.Про надання щорічної відпустки сільському голові Вінницько-Хутірської сільської ради, Кравченко В.В.

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж