36-07 порядок денний

П Р О Т О К О Л

25.06.2019 року 36 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

Всього обрано депутатів – 26 чоловік. Присутніх на сесії – 14 чоловік.

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про встановлення місцевих податків на території Вінницько-Хутірської сільської ради на 2020 рік.

2. Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та затвердження Порядку його справляння на 2020 рік.

3. Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради податку на землю та затвердження Порядку його справляння на 2020 рік.

4. Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради транспортного податку та затвердження Порядку його справляння на 2020 рік.

5. Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради ставок єдиного податку та затвердження Порядку його справляння на 2020 рік.

6. Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради Туристичного збору та затвердження Порядку його справляння на 2020 рік.

7. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

8. Про надання матеріальної допомоги жителям села.

9. Про надання дозволу гр. Шаталюку Ю.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна,120.

10. Про розірвання договору оренди земельної ділянки з гр. Іовлєвою Л.З. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. В.Івасюка,71.

11. Про надання дозволу гр. Головатюк О.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. В.Івасюка,71.

12. Про надання дозволу гр. Холявку М. А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Тичини,7.

13. Про надання дозволу гр. Шарчук С.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна,58.

14. Про надання дозволу гр. Лебідь О.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Матієнко, 45.

15. Про надання дозволу гр. Селіній В.М. та Голубу А.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 3-ому пров. Сагайдачного,6.

16. Про надання дозволу гр. Гавриш Ю.В. та гр. Гавришу В.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченко,46.

17. Про надання дозволу гр. Гончаренку А.А. та гр. Гончаренку В.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ювілейна,11.

18. Про надання дозволу гр. Грущенку О.П. та гр. Грущенко Н.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності,6.

19. Про надання дозволу гр. Прищепі М.Л., Прищепі Б.М. та гр. Гончаренко Л.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна,158.

20. Про скасування рішення 20 сесії 06 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради від 22.05.2013 року «Про надання дозволу гр. Артапух О.Є., Артапух Н.С. та Заєць Ю.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори».

21. Про надання дозволу гр. Артапух О.Є., гр. Артапух Н.С. та гр. Заєць Ю.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Суворова,63.

22. Про внесення змін в рішення 34 сесії 07 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради №85 від 29.03.2019 року «Про надання дозволу гр. Безуглій І.Г. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Гагаріна, 26».

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Строчинському В.Б. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Затишна,6.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Слободянюк Л.Ф. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Жолонко,5.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Орленко К.Г. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Немирівська,48.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Терезу В.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Я.Мудрого,7-Б.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сморудовій К.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності, 137.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Загоруй Н.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 2-му пров. Вишневий,6.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковтонюк Н.О. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ватутіна, 42.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дробязку С.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Гагаріна,83.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)гр. Дробязку С.В. для ведення особистого селянського господарства по 3-му пров. Озерний,б/н.

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дроб’язку В.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності,88-А.

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дроб’язку В.М. для ведення особистого селянського господарства по 3-му пров. Озерний,б/н.

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Откаленко Л.Ф. для ведення особистого селянського господарства по вул. Покришкіна, 118.

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Откаленко Л.Ф., гр. Педан О.В. та гр. Шманіній В.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Пкоришкіна, 118.

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Копитку Є.М. та Копитку І.Є. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 3-му пров. Cагайдачного, 32.

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Седлачек Г.В., гр. Даниленку І.О. та гр. Смоляку Є.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 2-ому пров. Сагайдачного, 15.

38. Про погодження надання у власність гр. Чернишову О.С. земельної ділянки для індивідуального садівництва за межами населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

39. Про утворення комісії по визначенню суб'єкта оціночної діяльності у сфері цінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки гр. Колногозюк О.В. для іншого сільськогосподарського призначення по вул. Незалежності,2.

40. Про надання дозволу гр. Колногозюк О.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність шляхом викупу земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення по вул. Незалежності,2.

41. Про розгляд заяви гр. Коновальчука В.В. щодо надання безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж