38-07 порядок дений

http://П Р О Т О К О Л

10.09.2019 року 3

8 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

Всього обрано депутатів – 26 чоловік.

Присутніх на сесії – 17 чоловік.

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до рішення 32 сесії 07 скликання №412 від 21.12.2018 року «Про сільський бюджет на 2019 рік».

2. Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Вінницько-Хутірської територіальної громади на 2019 рік.

3. Про внесення змін та затвердження Паспортів бюджетних програм на 2019 рік по Вінницько-Хутірській сільській раді.

4. Про передачу субвенції на проведення видатків місцевих бюджетів Вінницькій районній центральній районній клінічній лікарні КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.

5. Про виконання рішення Вінницького окружного адміністративного суду від 13.06.2019 року.

6. Про затвердження Порядку розрахунку пайової участі фізичних та юридичних осіб у створені і розвитку інфраструктури населеного пункту у разі будівництва об’єктів, загальна кошторисна вартість яких згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами не визначена або не відповідає одиниці створеної потужності.

7. Про внесення змін до рішення 05 сесії 07 скликання від 05.02.2016 року «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти та порядку на території Вінницько-Хутірської сільської ради».

8. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

9. Про надання матеріальної допомоги жителям села.

10. Про надання дозволу гр. Дороженко Т.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Садова, б/н.

11. Про надання дозволу гр. Василишену С.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 1-му пров. Ватутіна,8.

12. Про надання дозволу гр. Щербацькому А.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченко,28.

13. Про надання дозволу гр. Cтасюк О.Ю. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Зелена,46.

14. Про надання дозволу гр. Денесюк А.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 3-ому пров. Сагайдачного,33.

15. Про надання дозволу гр. Шевчук С.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ватутіна,126.

16. Про надання дозволу гр. Бойку Д.Л. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченко,32.

17. Про надання дозволу гр. Гаврилюку К.О. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б.Хмельницького,62-А.

18. Про надання дозволу гр. Гаврилюк М.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б.Хмельницького,62.

19. Про надання дозволу гр. Іванюк К.О. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ватутіна,22.

20. Про надання дозволу гр. Лабунському М.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Затишна,9.

21. Про надання дозволу гр. Гричанюк С.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 3-му пров. Сагайдачного,3.

22. Про надання дозволу гр. Шевченку О.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ювілейна, 42.

23. Про надання дозволу гр. Березі В.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності,11.

24. Про надання дозволу гр. Березі В.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Покришкіна, б/н.