39-07 порядок денний

П Р О Т О К О Л

08.10.2019 року 39 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

Всього обрано депутатів – 26 чоловік.

Присутніх на сесії – 15 чоловік.

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до рішення 32 сесії 07 скликання №412 від 21.12.2018 року «Про сільський бюджет на 2019 рік».

2. Про внесення змін до програми «Утримання та розвиток інфраструктури автомобільних доріг на 2019 рік».

3. Про внесення змін та затвердження Паспортів бюджетних програм на 2019 рік по Вінницько-Хутірській сільській раді.

4. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

5. Про надання матеріальної допомоги жителям села.

6. Про надання дозволу гр. Боб О.Д. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по пров. Ватутіна,10.

7. Про надання дозволу гр. Чухрію І.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. 8-Березня, 25.

8. Про надання дозволу гр. Сидонюк О.Ф. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ювілейна,48.

9. Про надання дозволу гр. Сороколіті О.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Тичини,24.

10. Про надання дозволу гр. Бахмат О.О. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності, б/н.

11. Про надання дозволу гр. Колібабчуку Ю.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б.Хмельницького, 71.

12. Про скасування рішення 38 сесії 07 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради №248 від 10.09.2019 року «Про надання дозволу гр. Іванюк К.О. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ватутіна, 22».

13. Про надання дозволу гр. Іванюк К.О. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ватутіна, 22.

14. Про надання дозволу гр. Іванюк К.О. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Ватутіна, 22.

15. Про внесення змін в рішення 38 сесії 07 скликання №239 від 10.09.2019 року «Про надання дозволу гр. Дороженко Т.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Садова, б/н».

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Головатюк О.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. В.Івасюка,71.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гончаренко Р.О. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна,1.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Галковській Т.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Жовтнева,56.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лебідь О.П. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Матієнко,45.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Рубан О.Ю. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного,102.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Рубан Ю.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного,104.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Рубан Ю.М. для ведення особистого селянського господарства по вул. Журавлина,б/н.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бережнюк Л.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Зелена,27.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бережнюк Л.А. для ведення особистого селянського господарства по вул. Підлісна,б/н.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шевчук І.П. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності, 135.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гричанюк С.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 3-ому пров. Сагайдачного, 3.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Цопі С.Б. для ведення особистого селянського господарства по вул. В.Івасюка,62.

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Галак Л.Є. для ведення особистого селянського господарства по вул. Кар’єрна,б/н.

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності гр. Нечуя А.В, цільове призначення якої змінюється з: «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по вул. 8-го Березня, б/н.

30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Нечай П.Г. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з: «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по вул. В. Терешкової, б/н.

31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Сольській М.В. земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з: «для ведення особистого селянського господарства» на: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» по 1-ому пров. Кайдачиха, 1.

32. Про розгляд заяви гр. Гончаренко Г.П. щодо надання безоплатно у власність земельної ділянки для ведення садівництва по вул. Ювілейна.

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж