40-07 порядок денний

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вінницького району Вінницької області

П Р О Т О К О Л

08.11.2019 року 40 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

Всього обрано депутатів – 26 чоловік.

Присутніх на сесії – 19 чоловік.

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про погодження проекту землеустрою щодо зміни меж населеного пункту с. Вінницькі Хутори Вінницького району Вінницької області.

2. Про внесення змін до рішення 32 сесії 07 скликання №412 від 21.12.2018 року «Про сільський бюджет на 2019 рік».

3. Про передачу субвенції на проведення видатків місцевих бюджетів Вінницько-Хутірському НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ.

4. Про внесення змін до Програми «Розвиток первинної медико-санітарної допомоги в с. Вінницькі Хутори та підтримки комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний центр медико-санітарної допомоги» Вінницько-Хутірська АЗПСМ» на 2019 рік.

5. Про внесення змін до Програми «Інші видатки на соціальний захист населення» на 2019 рік.

6. Про внесення змін до Програми «Благоустрій міст, сіл, селищ» на 2019 рік.

7. Про внесення змін до програми «Утримання та розвиток інфраструктури автомобільних доріг» на 2019 рік.

8. Про затвердження Програми розвитку пожежної, техногенної безпеки, цивільного захисту та оперативно-рятувальної служби в с. Вінницькі Хутори на 2019 рік та Паспорту до неї.

9. Про внесення змін та затвердження Паспортів бюджетних програм на 2019 рік по Вінницько-Хутірській сільській раді.

10. Про надання матеріальної допомоги сільському голові та секретарю сільської ради на соціально-побутові потреби.

11. Про преміювання сільського голови та секретаря сільської ради до Дня місцевого самоврядування.

12. Про преміювання сільського голови та секретаря сільської ради за підсумками роботи за 2019 рік.

13. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

14. Про надання матеріальної допомоги жителям села.

15. Про надання дозволу гр. Міщук А.Д. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного,61.

16. Про надання дозволу гр. Головач О.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна,108.

17. Про надання дозволу гр. Головач О.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Покришкіна,108.

18. Про надання дозволу гр. Волошиній В.Г. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ювілейна,7.

19. Про надання дозволу гр. Волошиній В.Г. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Коцюбинського, б/н.

20. Про надання дозволу гр. Будяку А.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Садова, б/н.

21. Про надання дозволу гр. Іваник О.О. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Ватутіна, б/н.

22. Про внесення змін в рішення 38 сесії 07 скликання вінницько-хутірської сільської ради №257 від 10.09.2019 року «Про надання дозволу гр. Гончаренко Г.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства».

23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою гр. Василишену С.В. щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по 1-му пров. Ватутіна,4.

24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою гр. Гапоненку В.П. щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Українська, 12-А.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лукашевич Н.С. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 1-ий пров. Сонячний, 7.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Темченку А.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. І.Франко, 27.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стасюк О.Ю. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Зелена, 46.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кирийчук І.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по пров. Ватутіна, 9.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бахмат О.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності, б/н.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сіваку П.М. для ведення особистого селянського господарства по вул. Ватутіна,б/н.

31. Про скасування рішення 39 сесії 07 скликання Вінницько-Хутірської сільської ради №316 від 08.10.2019 р. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гончаренко Р.О. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна, 1».

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Гончаренко Р.О. по передачі в оренду та встановлення орендної плати на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна,1.

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Зінченко П.І. по передачі в оренду та встановлення орендної плати на частку земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ватутіна, 193-А.

34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності гр. Адамчуку В.М., цільове призначення якої змінюється з: «для ведення особистого селянського господарства» на : «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по вул. Покришкіна, 84-А.

35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності гр. Нечаю П.Г, цільове призначення якої змінюється з: «для ведення особистого селянського господарства» на : «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по вул. В.Терешкової, б/н.

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр. Будулі В.К. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б.Хмельницького, 147.

37. Про розгляд заяви гр. Проник О.О. щодо надання безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж