42-07 порядок денний

П Р О Т О К О Л

07.02.2020 року 42 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

Всього обрано депутатів – 26 чоловік.

Присутніх на сесії – 21 чоловік.

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звіт сільського голови про роботу виконавчого комітету сільської ради за 2019 рік.

2. Про внесення змін до рішення 41 сесії 07 скликання від 20.12.2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік».

3. Про внесення змін та затвердження Паспортів бюджетних програм на 2020 рік по Вінницько-Хутірській сільській раді.

4. Про затвердження Програми «Проведення заходів із землеустрою» на 2020 рік та Паспорта до неї.

5. Про затвердження Програми «Розробка схем та проектних рішень масового застосування» на 2020 рік та Паспорта до неї.

6. Про передачу субвенції на проведення видатків місцевого бюджету Вінницько-Хутірському НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад.

7. Про передачу субвенції на проведення видатків місцевого бюджету Вінницько-Хутірській районній дитячій музичній школі.

8. Про передачу субвенції на проведення видатків місцевого бюджету Вінницькому районному Трудовому архіву.

9. Про передачу субвенції на проведення видатків місцевого бюджету управлінню праці та соціального захисту населення Вінницької РДА.

10. Про передачу субвенції на проведення видатків місцевого бюджету Вінницькому РВП ВВП ГУНП у Вінницькій області.

11. Про затвердження кошторису на придбання квіткової продукції для нагородження Ювілярів.

12. Про затвердження кошторису на надання матеріальної допомоги, у зв’язку із онкохворобою.

13. Про затвердження кошторису на надання матеріальної допомоги на поховання.

14. Про затвердження кошторису на надання матеріальної допомоги з нагоди Ювілею.

15. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

16. Про надання матеріальної допомоги жителям села.

17. Про затвердження Програми зайнятості Вінницько-Хутірської територіальної громади на 2020 рік.

18. Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розмірів і використання коштів пайової участі замовників у створенні і розвитку соціальної та інженерної-транспортної інфраструктури с. Вінницькі Хутори із додатками.

19. Про присвоєння назв вулицям с. Вінницькі Хутори.

20. Про надання дозволу виконкому сільської ради на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

21. Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж населеного пункту села Вінницькі Хутори на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області в натурі (на місцевості).

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Котляревського, б/н.

23. Про зміну сторони у зобов’язанні Договору оренди землі із ФО-П Бенкалюком О.Є.

24. Про зміну сторони у зобов’язанні Договору оренди землі із ФО-П Іваник О.О.

25. Про зміну сторони у зобов’язанні Договору оренди землі із ЗАТ «Інфузія».

26. Про зміну сторони у зобов’язанні Договору оренди землі із СУАП «Західна нафтова група».

27. Про зміну сторони у зобов’язанні Договору оренди землі із ТзОВ «ІНВЕСТ-РЕГІОН».

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПСК «Облкооппостач».

29. Про надання дозволу гр. Філімончук М.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по пров. Ватутіна,17.

30. Про надання дозволу гр. Маруняк Н.Г. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного,37.

31. Про надання дозволу гр. Співаку В.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 1-му пров. Шевченко,1.

32. Про надання дозволу гр. Денесюк А.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного,100.

33. Про надання дозволу гр. Григоренко А.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна,110.

34. Про надання дозволу гр. Григоренко А.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна, 110-А.

35. Про надання дозволу гр. Шаймардановій С.В. та гр. Бровашовій О.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б.Хмельницького,86.

36. Про надання дозволу гр. Самойленко З.А., гр. Самойленко А.В. та гр. Данилюк С.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного,73.