44-07 порядок денний

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вінницького району Вінницької області

П Р О Т О К О Л

12.05.2020 року 44 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

Всього обрано депутатів – 26 чоловік.

Присутніх на сесії – 20 чоловік.

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до рішення 41 сесії 07 скликання від 20.12.2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік».

2. Про передачу субвенції на проведення видатків місцевих бюджетів.

3. Про внесення змін до Програми розвитку ПМСД в с. Вінницькі Хутори та підтримки КНП «Вінницький районний центр ПМСД» Вінницько-Хутірська АЗПСМ» на 2020 рік.

4. Про внесення змін до програми «Проведення заходів із землеустрою на 2020 рік».

5. Про внесення змін до програми «Інша діяльність у сфері державного управління на 2020 рік».

6. Про внесення змін та затвердження Паспортів бюджетних програм на 2020 рік по Вінницько-Хутірській сільській раді.

7. Про надання матеріальної допомоги жителям села.

8. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

9. Про встановлення пільг по сплаті земельного податку на 2020 рік КП «Аеропорт Вінниця».

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Вінницькі Хутори на території Вінницько-Хутірської сільської ради.

11. Про надання дозволу Відділу освіти Вінницької РДА на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Незалежності, 33-В.

12. Про надання дозволу Релігійній організації «Релігійна громада парафії Покрови Пресвятої Богородиці» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва культової споруди по вул. Покришкіна, б/н.

13. Про надання в оренду ТОВ «ІНВЕСТ-РЕГІОН» земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (обслуговування АЗС) по вул. Немирівське шосе, 96.

14. Про надання дозволу АТ «Вінницяобленерго» на проектування технічного переоснащення ПЛ-0,38 кВ Л1, Л2, Л3 від КТП-910 по вул. Жовтнева, Вишнева, Зелена.

15. Про надання дозволу АТ «Вінницяобленерго» на сервітутне користування земельною ділянкою для переоснащення ПЛ-0,38 кВ Л1, Л2, Л3 від КТП-910 по вул. Жовтнева, Вишнева, Зелена.

16. Про надання дозволу гр. Цопі Л.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Зелена,6.

17. Про надання дозволу гр. Ковальчуку Ю.Є. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. І.Богуна,9.

18. Про надання дозволу гр. Фрізу Ф.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Жолонко,6-А.

19. Про надання дозволу гр. Дробязку П.Г. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Гагаріна, 34.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чухрію І.П. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.8-Березня, 25.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравченку В.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ювілейна, 31-А.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Маруняк Н.Г. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного, 37.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковтонюк А.О. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Матієнко, 57.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Григоренко А.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна, 110.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Головач О.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна, 108.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Головач О.В. для ведення особистого селянського господарства по вул. Покришкіна, 108.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шаповалу Б.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Матієнко, 71.