45-07 порядок денний

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вінницького району Вінницької області

П Р О Т О К О Л

19.06.2020 року 45 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

Всього обрано депутатів – 26 чоловік.

Присутніх на сесії – 17 чоловік.

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до рішення 41 сесії 07 скликання від 20.12.2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік».

2. Про затвердження змін до Паспортів бюджетних програм на 2020 рік по Вінницько-Хутірській сільській раді.

3. Про надання матеріальної допомоги жителям села.

4. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

5. Про встановлення місцевих податків і зборів на території Вінницько-Хутірської сільської ради на 2021 рік.

6. Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та затвердження Порядку його справляння на 2021 рік.

7. Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради податку на землю та затвердження Порядку його справляння на 2021 рік.

8. Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради транспортного податку та затвердження Порядку його справляння на 2021 рік.

9. Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради ставок єдиного податку та затвердження Порядку його справляння на 2021 рік.

10. Про встановлення на території Вінницько-Хутірської сільської ради Туристичного збору та затвердження Порядку його справляння на 2021 рік.

11. Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розміщені об’єкти нерухомого майна, на території Вінницько-Хутірської сільської ради, та Договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.

12. Про надання дозволу виконкому Вінницько-Хутірської сільської ради на виготовлення проекту землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності по вул. Котляревського, б/н в с. Вінницькі Хутори.

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (для будівництва каналізаційно-насосної станції) по вул. Ватутіна, б/н.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Котляревського, яка знаходиться у комунальній власності.

15. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка перебуває в оренді у ФОП Бенкалюка О.Є.

16. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка перебуває в суборенді у ТОВ «МЕДІКОР».

17. Про надання в оренду ТОВ «АДВАЙС БУД» земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Незалежності, 2.

18. Про надання в оренду ТОВ «АДВАЙС БУД» земельної ділянки комунальної власності для іншого сільськогосподарського призначення по вул. Незалежності, 2.

19. Про надання дозволу Релігійній організації «Релігійна громада Української православної церкви Георгієвського Храму» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва культової споруди по вул. Покришкіна, б/н.

20. Про надання дозволу гр. Максюті Г.О. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 2-ому пров. Сагайдачного,4.

21. Про надання дозволу гр. Плюті О.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. М.Зарудного,50.

22. Про надання дозволу гр. Дремко В.Г. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченко,19.

23. Про надання дозволу гр. Шаповалу І.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Набережна,39.

24. Про надання дозволу гр. Шаталюку А.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного,94.