46-07 порядок денний

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вінницького району нницької області

П Р О Т О К О Л

22.07.2020 року 46 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

Всього обрано депутатів – 26 чоловік.

Присутніх на сесії – 14 чоловік.

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до рішення 41 сесії 07 скликання від 20.12.2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік».

2. Про внесення змін та затвердження Паспортів бюджетних програм на 2020 рік по Вінницько-Хутірській сільській раді.

3. Про надання матеріальної допомоги жителям села.

4. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

5. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення підприємству кооперації «Облкооппостач».

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Марценюку О.В. та гр. Чорному Л.С., надання в оренду та встановлення орендної плати на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Чехова, 43-А.

7. Про встановлення земельного сервітуту на земельній ділянці по вул. Ватутіна, б/н.

8. Про розірвання договору оренди земельної ділянки з гр. Балахоновою О.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Я.Мудрого,29.

9. Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності, які підлягають продажу на земельних торгах (аукціонах) в 2020 році.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Незалежності, б/н.

11. Про надання дозволу гр. Охріменку Г.У. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. І.Франка,34.

12. Про надання дозволу гр. Бучку В.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного,19.

13. Про надання дозволу гр. Ясінській Г.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності,16.

14. Про надання дозволу гр. Рудавській Н.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. М.Зарудного,16.

15. Про надання дозволу гр. Рудавській О.О. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. М.Зарудного,18.

16. Про надання дозволу гр. Бондарю О.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. В.Терешкової,12.

17. Про надання дозволу гр. Гордієнку А.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Космонавтів,10.

18. Про надання дозволу гр. Гордієнку А.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Бузкова,17.

19. Про надання дозволу гр. Кирилюку Д.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Жовтнева,77.

20. Про надання дозволу гр. Поліщук Л.П. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченко,22.

21. Про надання дозволу гр. Скакун Г.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Українська,б/н.

22. Про надання дозволу гр. Жолонко М.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б.Хмельницького, 64.

23. Про надання дозволу гр. Рибаченко В.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченко, 64-А.

24. Про надання дозволу гр. Шевченко В.Г. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності,117.

25. Про надання дозволу гр. Шевченко В.Г. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Кар’єрна,б/н.

26. Про надання дозволу гр. Латишовій Т.О. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Гагаріна,32-А.