47-07 порядок денний

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вінницького району Вінницької області

П Р О Т О К О Л

21.08.2020 року 47 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

Всього обрано депутатів – 26 чоловік.

Присутніх на сесії – 18 чоловік.

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про надання матеріальної допомоги жителям села.

2. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

3. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення ПрАТ «Інфузія».

4. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Іваник О.О.

5. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Бенкалюку О.Є.

6. Про укладання додаткової угоди із гр. Яропуд Н.М. щодо внесення змін до договору оренди землі.

7. Про надання дозволу ТОВ «АДВАЙС БУД» на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває в оренді.

8. Про надання дозволу ТОВ «АДВАЙС БУД» на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває в оренді.

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки СТ «КООПБІЗНЕС» в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Незалежності, б/н.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки СТ «КООПБІЗНЕС» в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Незалежності, 96-А.

11. Про надання дозволу гр. Колесніченку С.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Котляревського,5.

12. Про надання дозволу гр. Димнич В.М на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Я.Мудрого,50.

13. Про надання дозволу гр. Янішевській Г.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного,65.

14. Про надання дозволу гр. Мандибурі С.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Абрикосова, б/н.

15. Про надання дозволу гр. Грущенку С.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Матієнко,б/н.

16. Про надання дозволу гр. Богуславському С.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 2-ому пров. Український, 1.

17. Про надання дозволу гр. Науменку С.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Кайдачиха, 39.

18. Про надання дозволу гр. Коваленку І.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 1-ому пров. Кайдачихи, 8.

19. Про надання дозволу гр. Зеленько Г.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б.Хмельницького,106.

20. Про надання дозволу гр. Кірікуці Т.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по пров. Покришкіна,5.

21. Про надання дозволу гр. Кірікуці Т.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого господарства по вул. Кар’єрна, б/н.

22. Про надання дозволу гр. Бризгаловій О.М. та гр. Маленицькій О.С. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б.Хмельницького,38.

23. Про надання дозволу гр. Самойленку М.І. та гр. Самойленку М.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності, 173.