48-07 порядок денний

П Р О Т О К О Л 11.09.2020 року 48 сесія 07 скликання с. Вінницькі Хутори

Всього обрано депутатів – 26 чоловік. Присутніх на сесії – 18 чоловік.

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до рішення 41 сесії 07 скликання від 20.12.2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік».

2. Про внесення змін та затвердження Паспортів бюджетних програм на 2020 рік по Вінницько-Хутірській сільській раді.

3. Про передачу субвенцій до районного бюджету.

4. Про списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади села.

5. Про надання матеріальної допомоги жителям села.

6. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу земельних ділянок та затвердження схеми поділу земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту с. Вінницькі Хутори.

8. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення підприємству споживчої кооперації «Облкооппостач».

9. Про внесення змін до рішення 47 сесії 07 скликання №444 від 21.08.2020 року «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення ПрАТ «Інфузія».

10. Про надання дозволу ТОВ «ВІННИЦЯЕНЕРГО» на розроблення документації із землеустрою.

11. Про надання дозволу ТОВ «ВІННИЦЯЕНЕРГО» на розроблення документації із землеустрою.

12. Про надання дозволу гр. Вишнівській С.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сонячна,5.

13. Про надання дозволу гр. Щербацькому Ю.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченко,26.

14. Про надання дозволу гр. Москаєвій Н.Є. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна,41-Б.

15. Про надання дозволу гр. Шуберт В.Л. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Українська,28.

16. Про надання дозволу гр. Пасютинській Л.А. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Набережна,21.

17. Про надання дозволу гр. Куделічу І.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного,21.

18. Про надання дозволу гр. Шамраю В.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 1-му пров. Покришкіна,14.

19. Про надання дозволу гр. Броварник О.О. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. М.Зарудного,17.

20. Про надання дозволу гр. Горячовій Л.Л. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Гагаріна, б/н.

21. Про надання дозволу гр. Гнатик Є.Б. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Садова, б/н.

22. Про надання дозволу гр. Калачику В.К. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Космонавтів,9.

23. Про надання дозволу гр. Пасютинському Р.Б. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. В.Терешкової,8.

24. Про надання дозволу гр. Пасютинському Р.Б. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. В.Терешкової,8.

25. Про надання дозволу гр. Кучеру В.В. та гр. Кучер С.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності,157.

26. Про надання дозволу гр. Турському П.Б. та гр. Турському С.В. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. В.Терешкової,23.

27. Про надання дозволу гр. Турському П.Б. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. В.Терешкової,23.

28. Про надання дозволу гр. Шевченку М.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Бузкова, 15.