50-07 порядок денний

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

Вінницького району Вінницької області

П Р О Т О К О Л

21.10.2020 року 50 сесія 07 скликання

с. Вінницькі Хутори

Всього обрано депутатів – 26 чоловік.

Присутніх на сесії – 20 чоловік.

Відкриває та веде сесію сільський голова В.В.Кравченко.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до рішення 41 сесії 07 скликання від 20.12.2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік».

2. Про внесення змін та затвердження Паспортів бюджетних програм на 2020 рік по Вінницько-Хутірській сільській раді.

3. Про зняття з бухгалтерського обліку сільської ради проекту «Будівництво дитячого садочку на 110 місць по вул. Котляревського в с. Вінницькі Хутори Вінницького району Вінницької області».

4. Про надання матеріальної допомоги жителям села.

5. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж населеного пункту в натурі (на місцевості) с. Вінницькі Хутори на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

7. Про надання дозволу гр. Артапуху Г.М. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Котляревського, 17-А.

8. Про надання дозволу гр. Дробінку О.І. та гр. Дробінку М.І. на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.Шевченко,80.

9. Про надання дозволу гр. Мурзенко Т.Г. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по вул. Кайдачиха,б/н.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває в оренді ТОВ «Адвайс Буд» з: « для іншого сільськогосподарського призначення» на: «для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку» по вул. Незалежності,2.

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває в оренді ТОВ «Адвайс Буд» з: « для будівництва і обслуговування будівель торгівлі» на: «для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку» по вул. Незалежності,2.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зеленько Г.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Б.Хмельницького,106-А.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Коваленку І.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 1-му пров. Кайдачиха,8.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Плюта О.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. М.Зарудного,50.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Москаєвій Н.Є. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Покришкіна,41-Б.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Броварник О.О. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. М.Зарудного,17.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Науменку С.С. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Кайдачиха,39.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Горячовій Л.Л. для будівництва і обслуговування житлокого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Гагаріна,б/н.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Щербацькому Ю.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченко,26.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гнатик Є.Б. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Садова, б/н.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гриценко І.Г. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.Солов’їна,50.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондар Т.Е. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ватутіна, б/н.